Články o trénincích, kvalifikacích, závodech a testech F1. Výsledky všech jízd monopostů formule 1.

Tabulky s průběžnými výsledky aktuální sezóny najdete v tomto článku.

Z nudy k dramatu: Velkou cenu Číny vyhrál Ricciardo  | Zdroj:  Getty Images /

Z nudy k dramatu: Velkou cenu Číny vyhrál Ricciardo

Velkou cenu Číny vyhrál Daniel Ricciardo před Bottasem Räikkönenem.

15.  4.  2018 | 786
Ferrari v kvalifikaci vymazalo Mercedes. Pole position urval v Číně těsně Vettel

Kvalifikace na Grand Prix Číny byla soukromou párty jezdců Ferrari. Kimi Räikkönen zajel skvělá kola, ale Sebastian Vettel mu nakonec pole position těsně ukradl.

14.  4.  2018 | 303
Poslední trénink ovládlo v Číně Ferrari, Ricciardovi vybouchl motor

Poslední trénink na Grand Prix Číny 2018 vyhrál Sebastian Vettel před Kimim Räikkönenem. Ricciardovi vybouchla pohonná jednotka.

14.  4.  2018 | 27
Ve druhém tréninku opět nejrychlejší Hamilton, Räikkönen 7 tisícin za ním

Lewis Hamilton zůstal nejrychlejší také ve druhém tréninku v Číně. Kimi Räikkönen na něj ale ztratil jen 0,007 s. Opět jsme viděli problémy v boxech.

13.  4.  2018 | 143
V prvním tréninku byl v Číně nejrychlejší Hamilton před Räikkönenem

V prvním tréninku v Šanghaji byl nejrychlejší Lewis Hamilton před Kimim Räikkönenem a Valtteri Bottasem.

13.  4.  2018 | 40
Vettel v Bahrajnu vydřel vítězství! Drama v boxech Scuderie

Sebastian Vettel stavěl v Bahrajnu jen jednou a polomrtvými pneumatikami udržel vítězství před Bottasem. Pierre Gasly dojel čtvrtý.

8.  4.  2018 | 789
Ferrari má v Bahrajnu první řadu! Z pole position odstartuje Vettel

Ferrari ovládlo kvalifikaci na druhý závod letošní sezóny. V Bahrajnu bude rudým vozům z Maranella patřit první řada.

7.  4.  2018 | 534
Poslední trénink v Bahrajnu ovládl Räikkönen

Generálku na kvalifikaci vyhrál v Bahrajnu s velkým náskokem Kimi Räikkönen před Verstappenem a Ricciardem.

7.  4.  2018 | 65
Druhý trénink v Bahrajnu ovládlo Ferrari. Räikkönen ale zastavil na trati

Nejrychlejší čas zajel ve druhém tréninku v Bahrajnu Kimi Räikkönen, který ale musel ke konci zastavit na trati.

6.  4.  2018 | 153
V prvním tréninku v Bahrajnu byl nejrychlejší Ricciardo

V prvním tréninku v Bahrajnu byl nejrychlejší Daniel Ricciardo před Valtteri Bottasem a Kimi Räikkönenem.

6.  4.  2018 | 62
Vettel v Austrálii ukradl Hamiltonovi vítězství. Haas zažil sportovní tragédii

Úvodní podnik sezóny 2018 vozů formule 1 vyhrál Sebastian Vettel před Lewisem Hamiltonem a Kimim Räikkönenem. Závod ovlivnil virtuální safety car.

25.  3.  2018 | 805
Hamilton v australské kvalifikaci rozdrtil soupeře, Bottas boural

První kvalifikaci sezóny 2018 vyhrál s přehledem Lewis Hamilton. V úvodu poslední části boural Valtteri Bottas.

24.  3.  2018 | 540
V posledním tréninku byl na osychající trati nejrychlejší Vettel

V posledním tréninku bylo v Melbourne mokro. Slicky jsme viděli až v posledních desítkách sekund, což se nám postaralo o nezvyklé výsledky.

24.  3.  2018 | 36
Také ve druhém tréninku na GP Austrálie 2018 byl nejrychlejší Hamilton | Zdroj:  Getty Images /

Také ve druhém tréninku na GP Austrálie 2018 byl nejrychlejší Hamilton

Nejrychlejší čas zajel ve druhém tréninku Lewis Hamilton před Maxem Verstappenem a Valtterim Bottasem.

23.  3.  2018 | 235
V prvním tréninku byl nejrychlejší Hamilton, McLaren měl problémy

V prvním tréninku letošní sezóny byl nejrychlejší Lewis Hamilton před Bottasem a Verstappenem.

23.  3.  2018 | 95
Ricciardo na čele prvního dne předsezónních testů

Daniel Ricciardo zajel nejrychlejší čas úvodního dne prvních předsezónních testů formule 1, které se konají na okruhu v Barceloně.

26.  2.  2018 | 627
Závěr sezóny ovládl Mercedes, v Abú Dhabí vyhrál Bottas

Mercedes získal v Abú Dhabí double. Závod vyhrál Valtteri Bottas před Lewisem Hamiltonem. Na třetím místě dojel s velkou ztrátou Sebastian Vettel.

26.  11.  2017 | 348
Poslední letošní kvalifikaci vyhrál v Abú Dhabí Valtteri Bottas

Kvalifikaci na Velkou cenu Abú Dhabí vyhrál Valtteri Bottas, který o 0,172 s porazil týmového kolegu. Druhá řada bude patřit Vettelovi a Ricciardovi.

25.  11.  2017 | 206
Poslední trénink na GP Abú Dhabí 2017 vyhrál Hamilton před Bottasem

Lewis Hamilton vyhrál poslední letošní trénink. Druhý byl Bottas a třetí Räikkönen.

25.  11.  2017 | 43
Hamilton ve druhém tréninku v Abú Dhabí těsně porazil Vettela

Nejrychlejší čas ve druhém pátečním tréninku v Abú Dhabí zajel Lewis Hamilton před Sebastianem Vettelem.

24.  11.  2017 | 59
První trénink na GP Abú Dhabí 2017 vyhrál Sebastian Vettel

V prvním tréninku byl nejrychlejší Sebastian Vettel před Lewisem Hamiltonem a Maxem Verstappenem.

24.  11.  2017 | 75
V Brazílii vyhrál Vettel, Räikkönen nepustil Hamiltona na pódium

Velkou cenu Brazílie 2017 vyhrál Sebastian Vettel, před Bottasem a Räikkönenem. Lewis Hamilton dojel po startu z boxů na čtvrté místo.

12.  11.  2017 | 736
Bottas v brazilské kvalifikaci těsně porazil Vettela, Hamilton boural!

Pole position pro Velkou cenu Brazílie 2017 získal Valtteri Bottas. Jeho týmový kolega nezajel žádný čas. Už v první části totiž boural.

11.  11.  2017 | 301
Jezdci Mercedesu a Ferrari se v posledním tréninku vlezli do 6 setin!

Valtteri Bottas zajel nejrychlejší čas v posledním tréninku na GP Brazílie 2017.

11.  11.  2017 | 138
Také druhý trénink ovládli v Brazílii jezdci Mercedesu, první zůstal Hamilton

Také ve druhém pátečním tréninku byl nejrychlejší jezdci Mercedesu.

10.  11.  2017 | 65
V prvním tréninku byl v Brazílii nejrychlejší Hamilton

Lewis Hamilton už v prvním tréninku zajel nejrychlejší čas v historii okruhu. Na druhém místě skončil Valtteri Bottas.

10.  11.  2017 | 41
V Mexiku vyhrál Verstappen, až devátý Hamilton získal titul

Max Verstappen vyhrál Grand Prix Mexika před Bottasem Räikkönenem. Hamiltonovi stačilo deváté místo k zisku titulu.

29.  10.  2017 | 955
0,086 s! Vettel sebral v Mexiku Verstappenovi pole position

Max Verstappen sahal po své první pole position v kariéře. Sebastian Vettel ale zajel v závěru kvalifikace skvělé kolo a z pole position odstartuje do Grand Prix Mexika on.

28.  10.  2017 | 354
Mezi třemi týmy je to vyrovnané! Poslední trénink vyhrál Verstappen

Poslední trénink v Mexiku vyhrál Max Verstappen před Lewisem Hamiltonem a Sebastianem Vettelem.

28.  10.  2017 | 72
Druhý mexický trénink vyhrál Ricciardo, opět zavlály červené vlajky

Nejrychlejší čas zajel ve druhém tréninku v Mexiku Daniel Ricciardo před Lewisem Hamiltonem a Maxem Verstappenem.

27.  10.  2017 | 43
První trénink v Mexiku přerušily červené vlajky, nejrychlejší Bottas

Valtteri Bottas byl nejrychlejší v prvním tréninku na GP Mexika. Alfonso Celis boural s Force Indií. Trénink musel být přerušen.

27.  10.  2017 | 50
Velkou americkou bitvu vyhrál Hamilton, Mercedes má titul!  | Zdroj:  Getty Images /

Velkou americkou bitvu vyhrál Hamilton, Mercedes má titul!

Grand Prix USA vyhrál Lewis Hamilton před Sebastianem Vettelem a Kimim Räikkönenem. Mercedes získal titul mezi týmy.

22.  10.  2017 | 857
1234567...21...

20. dubna | Kvjat odjel 118 kol ve Fioranu v rámci testů pro Pirelli. Giovinazzi včera 124 kol. Testovalo se na mokré trati.
20. dubna | Kvjat ve Fioranu jezdí s Ferrari. Testuje pro Pirelli.
20. dubna | Williams Grand Prix Holdings klesly celkové tržby ze 167,4 mil. na 166,2 milionů a zisk z 15,5 na 10,8 milionů liber.
20. dubna | Tým Williams vloni vydělal 125,6 milionů liber (předloni to bylo 116,7 milionů). Za nárůstem jsou zřejmě peníze od… odkaz
20. dubna | Pro GP Francie nominovalo Pirelli ultraměkkou, superměkkou a měkkou směs.