David Skaloš

I přes incidenty k němu mám stále respekt, říká o Alonsovi Magnussen

Kevin Magnussen se nechal slyšet, že i přes nedávné incidenty s Fernandem Alonsem v posledních závodech formule 1 nepřestal mít úctu k dvojnásobnému mistrovi světa.

Před 2 hodinami | 6
Ticktum odstartuje do GP Macaa z pole position, vyhrál kvalifikační závod

Člen juniorského programu Red Bullu Dan Ticktum vyhrál kvalifikační závod a zajistil si tak pole position pro Velkou cenu Macaa vozů formule 3.

Před 8 hodinami | 6
Leclerc znovu bodoval, Ericsson po kolizi nedokončil

Charles Leclerc využil povedené včerejší kvalifikace k zisku dalších bodů, když ve Velké ceně Brazílie obsadil sedmé místo. Jeho týmový kolega z týmu Sauber Marcus Ericsson do cíle závodu nedojel.

12.  11.  2018 | 5
Náš risk s pneumatikami se ukázal jako nevýhodný, přiznal Vettel

Sázka Ferrari na odlišnou strategii ve Velké ceně Brazílie vozů formule 1 se podle Sebastiana Vettela ukázala jako nevýhodná poté, co Němec nedokázal využít startu z první řady k zisku lepšího než šestého místa.

11.  11.  2018 | 9
Mercedes v Brazílii slaví zisk pátého titulu v Poháru konstruktérů

Po minulém závodě v Mexiku u Mercedesu slavili zisk pátého jezdeckého titulu mistra světa formule 1 v řadě, když si titul letošního šampiona zajistil Lewis Hamilton. Dnes si Mercedes s předstihem jednoho závodu ve Velké ceně Brazílie pojistil také zisk Poháru konstruktérů.

11.  11.  2018 | 8
Měli jsme problémy s motorem, přiznal po závodě vítězný Hamilton

Lewis Hamilton potvrdil zisk pátého titulu mistra světa formule 1, který vybojoval před dvěma týdny v Mexiku, vítězstvím ve Velké ceně Brazílie. Dnešní vítězství se však nerodilo jednoduše.

11.  11.  2018 | 51
Neprofesionální, hodnotí Ocon incident, při kterém do něj strkal Verstappen

Podle Estebana Ocona bylo od Maxe Verstappena neprofesionální, že do něj krátce po dojetí Velké ceny Brazílie strčil v garáži, kde dochází k převážení jezdců, a chtěl si vyříkat vzájemnou kolizi, při které Ocon Verstappena roztočil a připravil o první místo v závodě.

11.  11.  2018 | 38
Byl jsem vyřazen nějakým idiotem, opřel se Verstappen do Ocona

Max Verstappen byl po Velké ceně Brazílie vozů formule 1 pořádně naštvaný na Estebana Ocona, který jej při tom, když byl pilotem Red Bullu předjížděn o celé kolo, roztočil a připravil o vítězství.

11.  11.  2018 | 35
Jezdci Ferrari vsadili na start na měkké sadě pneumatik

Oba piloti Ferrari Sebastian Vettel a Kimi Räikkönen odstartují jako jediní dva z nejlepší desítky do Velké ceny Brazílie vozů formule 1 na měkké sadě pneumatik.

10.  11.  2018 | 8
Ericsson v Brazílii dosáhl nejlepšího kvalifikačního výsledku kariéry

Marcus Ericsson po letošní sezóně odchází z formule 1. V kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie však v barvách Sauberu dosáhl svého nejlepšího umístění v kariéře, když zajel sedmý nejrychlejší čas. Osmým místem potvrdil dobrý výsledek týmu Charles Leclerc.

10.  11.  2018 | 6
Verstappen v Brazílii vrátil Ricciardovi porážku z mexické kvalifikace

Velmi vyrovnaní byli v kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie vozů formule 1 piloti týmu Red Bull. Vítěz minulého závodu v Mexiku Max Verstappen porazil svého týmového kolegu Daniela Ricciarda o pouhé dvě tisíciny sekundy a obsadil páté místo. Australan navíc dostane penalizaci poklesu o pět míst za nasazení nové komponenty pohonné jednotky.

10.  11.  2018 | 12
Od Sirotkina to bylo neuctivé, říká o incidentu Hamilton

Mercedes získal v kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie zásluhou Lewise Hamiltona 100. pole position ve formuli 1. Druhý pilot týmu Valtteri Bottas obsadil v dnešní kvalifikaci na okruhu Interlagos třetí místo.

10.  11.  2018 | 75
Russell chtěl za Williams závodit už letos. Připravil i powerpointovou prezentaci

George Russell se snažil získat sedačku u Williamsu už pro letošní sezónu formule 1 a vytvořil pro to i prezentaci v počítačovém programu PowerPoint, řekl nyní technický šéf týmu Paddy Lowe.

7.  11.  2018 | 25
De Silvestrová: Jezdecký program by byl pro ženy lepší než série W

Švýcarská závodnice Simona de Silverstrová si myslí, že vývojový program ve stylu, jaký používá Red Bull, by byl pro vstup žen do motorsportu lepší variantou než chystaná, čistě ženská formulová série W.

5.  11.  2018 | 20
Ricciardo svým přestupem k Renaultu ukáže, jak miluje F1, myslí si Webber

Daniel Ricciardo podle jeho krajana a bývalého pilota formule 1 Marka Webbera udělal svým přestupem do Renaultu nebezpečný krok, který podle něj ukáže, jak moc Ricciardo miluje královnu motorsportu.

5.  11.  2018 | 107
Hamilton se chce přiblížit Schumacherovým rekordům

Pětinásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton by se ve zbytku své kariéry rád alespoň přiblížil Michaelu Schumacherovi, který stále drží rekord v počtu titulů a vítězství v závodech.

5.  11.  2018 | 56
Za rozpadem spolupráce Kvjata s Toro Rosso stála ztráta důvěry

Šéf týmu Toro Rosso Franz Tost přiznal, že během posledního působení Daniila Kvjata ve formuli 1 u juniorského týmu Red Bullu obě strany částečně ztratily důvěru v toho druhého.

4.  11.  2018 | 27
S Leclercem příští rok musíme spolupracovat, říká Vettel

Podle Sebastiana Vettela je důležité, aby příští rok ve formuli 1 se svým novým týmovým kolegou Charlesem Leclercem u Ferrari dobře spolupracovali.

4.  11.  2018 | 96
Horner: Nemůžeme po Gaslym chtít, aby hned bojoval s Verstappenem

Podle šéfa týmu Red Bull Christiana Hornera by nebylo správné od Pierra Gaslyho, který příští rok přestoupí do hlavního týmu Red Bullu, očekávat, že bude okamžitě bojovat s novým týmovým kolegou Maxem Verstappenem.

4.  11.  2018 | 51
Liberty Media nabídla okruhu v Zandvoortu znovu pořádat GP Nizozemska

Společnost Formula One Management dala okruhu v Zandvoortu nabídku vrátit Velkou cenu Nizozemska od roku 2020 do kalendáře formule 1, píší nizozemská média.

3.  11.  2018 | 9
1234567...21...
15. listopadu | Lewis Hamilton musel korigovat svá slova o Indii... odkaz
15. listopadu | Rob Smedley by se po odchodu z Williamsu mohl vrátit zpět do Ferrari.
14. listopadu | Fernando Alonso bude mít tým v sérii Formula Renault Eurocup
14. listopadu | Bývalý šéf Porsche ve WEC Andreas Seidl by mohl zamířit do F1 do vedení některého z týmů. Není ale jasné, kterého...