Michaela Neumannová

Moto3: Většinu závodu vedl Arbolino, ale pro svou první výhru si nakonec dojel Vietti

Tony Arbolino sice vedl skoro celý závod, ale nakonec se musel smířit s druhou pozicí. Celestino Vietti si dojel pro své první vítězství v Moto3. Spolu s italskými jezdci vystoupil na podium i Japonec Ogura.

23.  8.  2020
MotoGP: Nejrychlejším jezdcem štýrského warm upu je Dovi

Andrea Dovizioso zajel nejlepší čas dnešního warm upu. Druhé místo obsadil Joan Mir. Na třetí příčku se zařadil Takaaki Nakagami.

Moto2: Štýrskému warm upu kraloval Canet

Aron Canet, který dnes vyrazí do závodu z pole position, byl nejrychlejší i ve warm upu. Druhé místo dnes dopoledne obsadil Sam Lowes a třetí skončil Augusto Fernandez.

Moto3: Ve warm upu zajel nejlépe Sasaki

Nejrychlejším jezdcem nedělního štýrského warm upu je Ayumu Sasaki. Dále se umístili Raul Fernandez a Celestino Vietti.

Marc Márquez bude mimo hru minimálně dva až tři měsíce

Marc Márquez se zotavuje z druhé operace zlomené paže a očekává se, že celková doba jeho rekonvalescence zabere minimálně dva až tři měsíce.

22.  8.  2020
Moto2: Ze své první pole position v prostředí třídě se raduje Canet

Nováček Aron Canet se do zítřejšího závodu vydá z pole position. Do první řady jej doprovodí Jorge Martin a Tetsuta Nagashima.

Moto2: První kvalifikaci vyhrál Chantra

Somkiat Chantra se raduje z první pozice v první kvalifikaci. Spolu s ním postupují i Tetsuta Nagashima, Hector Garzo a Stefano Manzi.

MotoGP: Pol Espargaro si ve Štýrsku vyjel pole position

Pol Espargaro si dnes zajistil start z pole position. Z druhého místa vyrazí Takaaki Nakagami. Třetí místo sice obsadil Johann Zarco, ale kvůli penalizaci vyrazí z boxové uličky.

MotoGP: V první kvalifikaci uspěli Zarco a Petrucci

Nejrychlejším mužem první kvalifikace je Johann Zarco, který ovšem obdržel penalizaci v podobě startu z boxové uličky. Druhé místo v první kvalifikaci obsadil Danilo Petrucci. Rossi v závěru upadl, ale je v pořádku, do závodu vyrazí ze čtrnácté pozice.

MotoGP: Čtvrtý trénink ovládl Nakagami

Na prvních třech místech čtvrtého tréninku se seřadili Takaaki Nakagami, Joan Mir a Pol Espargaro.

Moto3: Ze zisku pole position se ve Štýrsku raduje Rodrigo

První řadu na startu Grand Prix Štýrska budou zítra ve třídě Moto3 tvořit Gabriel Rodrigo, Raul Fernandez a Tatsuki Suzuki.

Moto3: Navzdory pádu byl v první kvalifikaci nejrychlejší Masiá

Jaume Masiá sice v závěru první kvalifikace upadl, ale jeho čas nikdo nepřekonal. Do druhé části spolu s ním postupují i Niccolo Antonelli, Deniz Öncü a Darryn Binder.

Moto2: Sobotní dopolední trénink opanoval Jorge Martin

Nejrychlejší trojici třetího tréninku třídy Moto2 tvoří Jorge Martin, Marco Bezzecchi a Jake Dixon. Dramatické pády měli Medina a Lowes.

MotoGP: Třetímu štýrskému tréninku kraloval Mir

Nejlepší čas třetího tréninku zaznamenal Joan Mir. Fabio Quartararo se posunul na druhé místo. První trojici uzavírá Takaaki Nakagami.

Moto3: V sobotu dopoledne zajel nejlépe Garcia

Tony Arbolino zajel nejlepší čas třetího tréninku, ale následně mu byl smazán. První místo tedy nakonec obsadil Sergio Garcia. Druhý čas zajel Raul Fernandez. Třetí skončil Celestino Vietti. Filip Salač byl devátý a postupuje přímo do druhé kvalifikace.

Moto2: Pátek uzavřel na čele Bezzecchi

Ve druhém tréninku se na první pozici posunul Marco Bezzecchi. Následovali Remy Gardner a Jorge Navarro.

21.  8.  2020
MotoGP: Nejrychlejším mužem druhého štýrského tréninku se stal Pol Espargaro

Nejlepší časy druhého tréninku královské kubatury dnes na Red Bull Ringu zaznamenali Pol Espargaro, Takaaki Nakagami a Joan Mir.

Moto3: Odpoledne se do čela posunul Tatsuki Suzuki

V odpoledním tréninku na GP Štýrska se na prvních třech pozicích seřadili Tatsuki Suzuki, Gabriel Rodrigo a Tony Arbolino. Filip Salač se posunul na osmé místo.

Moto2: Nejlepší čas prvního tréninku zajel Lowes

První trojici prvního štýrského tréninku tvoří Sam Lowes, Remy Gardner a Jorge Martin. Do GP Štýrska nenastoupí Hafizh Syahrin, který po nedělní nehodě chodí o berlích. Místo něj jede Alejandro Medina.

MotoGP: Prvnímu štýrskému tréninku kraloval Miller

Jack Miller zahájil tréninky na GP Štýrska nejlepším časem. Andrea Dovizioso obsadil druhé místo. Třetí skončil Miguel Oliveira.

1234567...25...
11:18 | Red Bull vloni utratil 237,3 milionu liber, což je o 2,3 milionu méně než v roce 2018.
30. září | Max Verstappen dnes slaví 23. narozeniny.
29. září | Ještě upřesnění: Ilott nahradí v prvním tréninku Grosjeana, Schumacher zase Giovinazziho.
29. září | V Melbourne se stále pracuje s termínem závodu 14. března. Mohla by tam tak začít sezóna (via odkaz)