Stupně vítězů
První GP GP Austrálie 2015
První vítězství
Titul mistra světa

Max Vestappen bude od roku 2015 závodním jezdcem týmu Toro Rosso. Stane se nejmladším jezdcem v historii formule 1. Při své závodní premiéře mu bude necelých 17,5 let. Verstappen před příchodem do F1 jezdil v evropské sérii Formule 3. Je synem bývalého jezdce formule 1 Jose Verstappena.

Související články

Red Bull Racing
Red Bull na Silverstonu pod stupni vítězů

Na čtvrté a páté pozici dokončili Velkou cenu Velké Británie jezdci Red Bullu Max Verstappen a Daniel Ricciardo. Australan přitom do závodu startoval až z devatenácté pozice.

16.  7.  2017 | 1
Ricciardo se obává, že po selhání v britské kvalifikaci přišel o motor

Daniel Ricciardo z Red Bullu, který musel z dnešní kvalifikace na Velkou cenu Velké Británie vinou problému s turbem odstoupit už v první části, se obává, že tím přišel o jeden ze svých motorů.

15.  7.  2017 | 6
Kdybych udělal to, co Hamilton, tak mě zastřelí, říká Verstappen

Max Verstappen byl dotázán na svůj názor ohledně Hamiltonovy neúčasti na akci F1Live v Londýně.

14.  7.  2017 | 17
Red Bull nebude chtít po Verstappenovi, aby dělal týmovou dvojku

Daniel Ricciardo skončil pětkrát za sebou na stupních vítězů. V Baku dokonce vyhrál. Na Vettela ale přesto ztrácí 64 bodů. Podle Red Bullu není v souboji o titul.

12.  7.  2017 | 25
Cíl závodu by stejně neviděl, říká Verstappen, který ztrácí důvěru v Red Bull

Max Verstappen nedokončil poslední tři závody.

11.  7.  2017 | 43
Dusno u rudých býků: Zůstanou jezdecké sestavy příští rok stejné?

O víkendu se závodilo na Red Bull Ringu. Samotný Red Bull byl ale v centru pozornosti trochu jinak, než by očekával.

10.  7.  2017 | 24
Videa

V první zatáčce závodu došlo ke kolizi mezi Kvjatem, Alonsem a Verstappenem.

9.  7.  2017 | 5
Kvjat vyřadil v první zatáčce Verstappena s Alonsem

Max Verstappen a Fernando Alonso byli po Velké ceně Rakouska velmi zklamaní, když pro ně závod skončil již po prvním kole. V první zatáčce závodu oba doplatili na náraz Daniila Kvjata.

9.  7.  2017 | 41
Čtvrté místo je pro Red Bull maximem, zítra věří v déšť

Čtvrté místo v kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska bylo podle Daniela Ricciarda maximem, kterého mohl Red Bull vzhledem k rychlosti Ferrari a Mercedesu dosáhnout.

8.  7.  2017 | 7
Verstappen si stěžuje na vysoké obrubníky

Red Bull zatím na své domácí trati vykazuje slušnou rychlost. Ani Verstappen, ani Ricciardo však s pátečními tréninky nemohli být plně spokojeni.

7.  7.  2017 | 12
FotografieRed Bull Racing
Fotogalerie: Jezdci Red Bullu vyrazili na led, pískal Horner

Jezdci Red Bullu měli před víkendem ve Spielbergu i další povinnosti. Mimo jiné si zahráli hokej.

6.  7.  2017
Výsledek v Baku může mít vliv na smlouvy jezdců Red Bullu

Smlouvy jezdců formule 1 častokrát obsahují nejrůznější klauzule, které jim umožňují smlouvu beztrestně předčasně vypovědět.

30.  6.  2017 | 17
Verstappenovu frustraci zhoršují výsledky Ricciarda, myslí si Horner

Max Verstappen nedokončil čtyři z posledních šesti závodů. Naopak Ricciardo získává stupně vítězů, za poslední čtyři závody získal nejvíce bodů ze všech jezdců a v Baku dokonce vyhrál.

29.  6.  2017 | 19
Verstappen musel v Baku zaplatit v přepočtu 650 tisíc korun

Max Verstappen nedokončil ani Velkou cenu Ázerbájdžánu. Kromě zklamání z dalšího odstoupení ze závodu musel zaplatit i velmi tučnou pokutu.

27.  6.  2017 | 25
Byl to šílený závod, říká vítěz Ricciardo

Daniel Ricciardo se stal vítězem divoké Velké ceny Ázerbájdžánu a přivezl Red Bullu první vítězství v letošní sezóně formule 1.

25.  6.  2017 | 7
Verstappen: Nebýt problémů, mohlo to být třetí místo

Max Verstappen z Red Bullu obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Ázerbájdžánu páté místo. Nebýt technických problémů, mohla z toho podle jeho slov být i třetí pozice. Nizozemec si nicméně pochvaluje výkonnostní pokrok.

24.  6.  2017 | 3
Zvláštní, okomentoval svou nehodu Max Verstappen

Max Verstappen byl nejrychlejším jezdcem v obou pátečních trénincích. Své vystoupení ale pokazil pár sekund před koncem tréninku, kdy v první zatáčce boural.

23.  6.  2017
Ricciardo třetí, Verstappen po výborném startu nedokončil

Red Bull si z Velké ceny Kanady odváží zásluhou Daniela Ricciarda body za třetí místo. Po startu to přitom vypadalo, že by na stupních vítězů mohl skončit Max Verstappen, kterého však záhy zradila technika.

12.  6.  2017 | 12
VideaRed Bull Racing
Foto a video: Jezdci Red Bullu si zazávodili s karavany

Pokud někdy pojedete na dovolenou s karavanem, nenechte řídit jezdce Red Bullu! Podívejte se, jak by to mohlo dopadnout. Max Verstappen a Daniel Ricciardo si zazávodili na Red Bull Ringu.

30.  5.  2017 | 3
Po závodě jsme si s Maxem strategii vysvětlili, řekl Horner

V průběhu nedělní Velké ceny Monaka přišel Max Verstappen o možnost boje o stupně vítězů. Následnou frustraci pak ventiloval skrze týmové rádio.

30.  5.  2017 | 15
1234567...20

21:48 | Twitter anketa: Souhlasíte se zavedením svatozáře?
18. července | Antonio Giovinazzi (Haas) a Lance Stroll (Williams) testovali pro Pirelli.
17. července | Během noci dojde k přesunu webu na jiný server. Pokud v noci napíšete do diskuse příspěvek, nemusíte ho zítra najít.
17. července | Leclerc by měl testovat s Ferrari v sezónních testech po GP Maďarska.
16. července | Ricciardo před startem mění komponenty. Penalizace ho čeká pouze za MGU-H, ale na jeho postavení na roštu to nemá vliv.