Italský tým Ferrari se může již podruhé v řadě pyšnit oceněním za nejstabilnější zastávky v boxech, které uděluje stájím formule 1 SkySports.

Výsledky, které v letošní sezoně podává Sergio Pérez, nejsou pro McLaren uspokojivé. Už delší dobu se tak spekuluje o jeho výměně za jiného pilota. Žhavým kandidátem je teď Kevin Magnussen.

10.  11.  2013
Räikkönen nebude závodit v USA ani v Brazílii

Kimi Räikkönen příští týden podstoupí operaci páteře. Závěrečných dvou velkých cen letošní sezony se tak nezúčastní. Nahradit by ho měl rezervní pilot týmu Davide Valsecchi.

Daniil Kvjat si zajezdí už v Austinu

Budoucí pilot Toro Rosso Daniil Kvjat během tohoto týdne splnil všechny náležitosti pro zisk superlicence. Už během víkendu v USA si tak zajezdí ve volném tréninku.

Claire Williams: V práci si od otce udržuji odstup

Claire Williams, zástupkyně šéfa týmu Williams F1, poskytla pro Motorsport-Total rozhovor o svém pracovním vztahu s otcem a o temperamentu pilotů, kterým společně šéfují.

S nadhledem
Kvíz: Brit, Němec, nebo Venezuelan?

Myslíte, že znáte formuli 1 jako své boty? Vyznáte se v týmech, jezdcích, historie vám také není cizí… Ale co když přijde na národnosti jednotlivých pilotů? Vyzkoušejte, jak jste na tom v této disciplíně!

9.  11.  2013
Webber: Mým cílem je teď vyhrát v Le Mans

Mark Webber sice na konci letošní sezony F1 opustí, avšak s motorsportem jako takovým rozhodně nekončí. Kromě závodění ve WEC plánuje pilot ještě minimálně jedno vítězství v Le Mans.

Novější týmy: Marussii zradilo vyvážení auta

Ve Velké ceně Abú Zabí 2013 se Caterhamu s přehledem podařilo porazit Marussii, která se trápila s vyvážením. V souboji jezdců novějších týmů tentokrát zvítězil Giedo van der Garde.

3.  11.  2013
Button je frustrován svými nehodami v úvodech závodů

McLaren pokračuje ve svých neúspěších i v Abú Zabí. Sergio Pérez závod dokončil na devátém místě, Jenson Button na bodované příčky ani nedosáhl. Na své konto si připsal dvanácté místo.

Musím zamakat, abych s Nicem srovnal krok, kaje se Hamilton

Nico Rosberg znovu porazil svého týmového kolegu Lewise Hamiltona, když si v Grand Prix Abú Zabí dojel pro další pódiové umístění. Brit přiznává, že na Němce poslední dobou jednoduše nestačí.

Hamilton: Chybu jsem neudělal, může za to auto

Duo Mercedesu odstartuje do Velké ceny Abú Zabí 2013 z druhé řady. Nicu Rosbergovi se znovu podařilo pokořit v kvalifikaci týmového kolegu, který v jejím závěru vylétl mimo trať. AKTUALIZOVÁNO

2.  11.  2013
Střed pole: Gutiérreze poškodil tým, vyslal ho na trať ve špatnou dobu

Do třetí části kvalifikace se dokázali probojovat Nico Hülkenberg a Daniel Ricciardo. Ostatní piloti ze středu pole se v Q1 a Q2 trápili s nadměrným provozem na trati a tím ztratili cenné desetiny.

Pérez měl dnes na víc, shoduje se McLaren

Sergio Pérez se v kvalifikaci na Velkou cenu Abú Zabí dokázal probojovat až do její třetí části a do nedělního závodu odstartuje devátý. Jenson Button takové štěstí neměl, skončil třináctý.

Novější týmy: Klíčové pro ně bylo první kolo závodu

Novější týmy ve Velké ceně Japonska 2013 nečekalo zrovna štěstí. Bianchi a van der Garde se ze závodu odporoučeli už v prvním kole, Pic si pak musel odbýt penalizaci, kterou dostal dřív, než závod vůbec začal.

13.  10.  2013
Webber: Nechci nikoho podezřívat, ale tři zastávky byly zbytečné

Red Bull oslavil ve Velké ceně Japonska 2013 double. Kdo se z něj ale skoro neradoval, byl Mark Webber. Australan cítí, že mu závod prohrála týmem zvolená strategie tří pitstopů. AKTUALIZOVÁNO

Novější týmy: Chilton porazil oba caterhamy

Souboj novějších týmů vyhrál v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska 2013 Max Chilton. Jules Bianchi a Charles Pic si na startu do nedělního závodu musí ještě odpykat penalizaci z minulého závodu.

12.  10.  2013
Red Bull dneska nebyl k poražení, míní Hamilton

Souboj týmových kolegů u Mercedesu v kvalifikaci na GP Japonska 2013 vyhrál Lewis Hamilton, který do nedělního závodu odstartuje ze třetí pozice. Čas Nica Rosberga stačil jen na šesté místo.

Bianchi a Pic se na startu GP Japonska posunou o deset míst

Jules Bianchi a Charles Pic dostali napomenutí za ignorování žlutých vlajek během Velké ceny Koreje 2013. Pro oba je to ale už třetí napomenutí, takže se na startu GP Japonska posunou o deset míst.

6.  10.  2013
Měl jsem štěstí, že kolem mě zrovna nikdo nejel, přiznává Pérez

Pro McLaren byla Velká cena Koreje 2013 plná dramatických událostí. Oba piloti se museli potýkat s problémy, oba ale závod dokončili. Button na osmém, Pérez na desátém místě.

Massa: Kdybych auto nestočil, sejmul bych Rosberga

Ferrari odjíždí z Koreje zklamané. Ztráta Fernanda Alonsa se v šampionátu šestým místem ještě zvětšila, Felipe Massa navíc způsobil poprask hned v úvodu závodu a do cíle dojel až devátý.

123456...22
18:13 | Ferrari má první ženu v jezdecké akademii – šestnáctiletou Mayu Weug.
11:34 | Marcus Armstrong, kterého podporuje Ferrari, bude letos závodit ve F2 za tým DAMS.
10:25 | Změna. Letošní sezóna WEC nezačne v Sebringu ale v Portimao. Pojede se od 2. do 4. dubna. O měsíc později se tam MOŽNÁ vydá F1.
21. ledna | Sainz a Leclerc se příští týden svezou ve voze SF71H z roku 2018. Každý bude jezdit jeden den.