Technika v Suzuce a Soči: Mercedes vyvíjí dál, Ferrari už ne

Jaké nové díly zkoušely týmy v Japonsku a Rusku? V tradiční technické zprávě se dočtete mimo jiné o vývoji Mercedesu, o tom, co to je vír Y250 nebo S-potrubí.

20.  10.  2014
Online: Jules Bianchi zraněn při GP Japonska

Sledujeme situaci okolo zranění Julese Bianchiho v závěru GP Japonska. Bianchi havaroval v místě, kde krátce předtím boural Adrian Sutil. Bianchi pravděpodobně narazil do jeřábu, který odklízel Sutilův vůz.

5.  10.  2014
Fotografie
Fotogalerie: Velká cena Japonska ve znamení deště a nehody Bianchiho

Velkou cenu Japonska vyhrál v Suzuce poprvé v životě Lewis Hamilton. Pozornost se ale stočila na zdravotní stav Julese Bianchiho.

Alonso chtěl v závodě riskovat, Räikkönena trápily gumy

Ferrari má za sebou nepovedený víkend Velké ceny Japonska. Fernando Alonso ze závodu brzy odstoupil kvůli technické závadě, Kimi Räikkönen se trápil s teplotou pneumatik.

V Japonsku vyhrál Hamilton, závod ukončila vážná nehoda

Velkou cenu Japonska, kterou ovlivnil blížící se tajfun, vyhrál Lewis Hamilton. Závod byl odstartován za safety carem, následně přerušen a znovu odstartován za safety carem. Trať sice osychala, nakonec se ale déšť vrátil. Krátce před koncem ukončila závod nehoda.

Prohlášení týmů po Velké ceně Japonska

Přinášíme prohlášení týmů po Velké ceně Japonska, kterou ovlivnil déšť a předčasně ukončila vážná nehoda Julese Bianchiho.

Závod: Hamilton
14. července | Masi bude pokračovat jako ředitel závodu až do konce sezóny.
14. července | Během závodu se 26krát změnilo nejrychlejší kolo závodu. Ve všech případech ho zajeli jezdci Mercedesu. #F1Fakt
14. července | Tým Šenkýř Motorsport vybojoval na Red Bull Ringu skvělé druhé místo! odkaz