Zajímavé statistiky po GP USA 2021 | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

Zajímavé statistiky po GP USA 2021

Pole position i vítězství Maxe Verstappena, stupně vítězů pro Red Bull i souboj o titul.

Fotogalerie: Grand Prix USA 2021 objektivem Jiřího Křenka

Výběr fotografií z Velké ceny USA 2021.

Sainz nebyl z počínání Ricciarda nadšený. Ten to bere s nadhledem  | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

Sainz nebyl z počínání Ricciarda nadšený. Ten to bere s nadhledem

Daniel Ricciardo a Carlos Sainz spolu po velkou část závodu bojovali. Někdy hodně těsně...

Fotogalerie: Velká cena USA 2021 | Zdroj:  Getty Images / Peter Fox

Fotogalerie: Velká cena USA 2021

Výběr fotografií z Velké ceny USA 2021, která přinesla vítězství Maxe Verstappena.

Alfa Romeo
The Race: Andretti Sauber nakonec nekoupí. Má Kuan-jü Čou dveře dokořán? | Zdroj:  Activepictures / Jiří Křenek

The Race: Andretti Sauber nakonec nekoupí. Má Kuan-jü Čou dveře dokořán?

Michael Andretti chtěl koupit tým Sauber (Alfa Romeo). K transakci ale nakonec nejspíše nedojde.

Právě teď
V Abú Dhabí budou vozy až o 15 sekund na kolo rychlejší | Zdroj:  Activepictures / Jiří Křenek

V Abú Dhabí budou vozy až o 15 sekund na kolo rychlejší

Na okruhu Yas Marina se dokončují velké úpravy. Jezdce čeká prakticky zcela nový okruh.

Před 5 hodinami | 10
Videa
MiniDrivers a GP USA 2021

Souboj Ferrari a McLarenu, undercut Verstappena na Hamiltona, problémy Péreze se zařízením na pití, souboj Alonsa a jezdců Alfy Romeo a mnoho dalšího.

Před 7 hodinami
Mercedes
Bottas věří, že se jeho sbírka motorů letos už nerozšíří  | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

Bottas věří, že se jeho sbírka motorů letos už nerozšíří

Valtteri Bottas v Austinu nasadil už šestý motor. Fin doufá, že do konce roku už další motor nasazovat nebude.

Před 8 hodinami
AUTO.CZ
Fiat Scudo se vrací. Máme první fotku!

Bernie Ecclestone
Ecclestone má novou práci. Rychlá auta zřejmě vymění za lyže | Zdroj:  Getty Images / Mark Thompson

Ecclestone má novou práci. Rychlá auta zřejmě vymění za lyže

Bernie Ecclestone oslaví ve čtvrtek 91. narozeniny. Přesto stále pracuje.

Včera | 1
Red Bull Racing
Kolotoč F1 míří do bašty Red Bullu. Zahoďte papírové předpoklady, varuje Horner | Zdroj:  Getty Images / Peter Fox

Kolotoč F1 míří do bašty Red Bullu. Zahoďte papírové předpoklady, varuje Horner

Max Verstappen posílil své vedení v šampionátu. F1 nyní míří do Mexika, kde se Red Bullu tradičně další.

Včera | 2
McLaren
Hülkenberg testoval s McLarenem vůz IndyCar | Zdroj:  IndyCar

Hülkenberg testoval s McLarenem vůz IndyCar

Nico Hülkenberg se v Alabamě zúčastnil testu s vozem IndyCar. Uvidíme ho někdy v americké sérii?

Včera | 1
Brundle kritizuje chování celebrit na startovním roštu | Zdroj:  Getty Images / Mark Thompson

Brundle kritizuje chování celebrit na startovním roštu

Bývalý jezdec a dnešní komentátor Martin Brundle kritizuje chování celebrit na startovním roštu Velké ceny USA 2021.

Včera | 18
Alfa Romeo
Alfa Romeo skončila i v Austinu bez bodů | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

Alfa Romeo skončila i v Austinu bez bodů

Alfa Romeo byla v posledních dvou závodech blízko bodům. V Turecku dojeli jezdci těsně za první desítkou. V USA se ke konci závodu dostal Räikkönen mimo trať a desátý tak dojel Vettel.

Včera | 1
Alpine
Masi chápe Alonsovu frustraci. V Mexiku to chce řešit | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

Masi chápe Alonsovu frustraci. V Mexiku to chce řešit

Fernando Alonso opět nebyl spokojený s postupem sportovních komisařů a pravidly.

25.  10.  2021 | 11
Ferrari
Ferrari v Austinu opět snížilo ztrátu na McLaren. Dokonalý závod to ale nebyl | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

Ferrari v Austinu opět snížilo ztrátu na McLaren. Dokonalý závod to ale nebyl

Jezdci Ferrari získali v Austinu 18 bodů a snížili ztrátu na McLaren v Poháru konstruktérů.

25.  10.  2021 | 37
Verstappen měl pneumatiky až na plátno. Hornera vyděsil Schumacher | Zdroj:  Getty Images / Mark Thompson

Verstappen měl pneumatiky až na plátno. Hornera vyděsil Schumacher

Max Verstappen vyhrál Velkou cenu USA díky agresivní strategii. Jednoduše řečeno stavěl dvakrát a pokaždé dříve než Hamilton. V prvním případě provedl undercut, v tom druhém mu zabránil.

25.  10.  2021 | 12
GP USA 2021: Nejrychlejší kola a strategie | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

GP USA 2021: Nejrychlejší kola a strategie

Nejrychlejší kolo zajel v GP USA 2021 Lewis Hamilton.

25.  10.  2021
Alpine
Alonso bojoval s jezdci Alfy Romeo, traťovými limity a pravidly | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

Alonso bojoval s jezdci Alfy Romeo, traťovými limity a pravidly

Fernando Alonso byl účastníkem tří „diskusí“ ohledně překročení traťových limitů, do kterých se zapojili i jezdci Alfy Romeo.

Mercedes
Dal jsem do toho všechno, ale Red Bull měl navrch, řekl Hamilton

Lewis Hamilton se sice po startu ze druhého místa dostal do čela závodu, ale Red Bullu vyšel undercut i následná agresivní strategie.

25.  10.  2021 | 15
Souboj strategií. Verstappen v Austinu porazil Hamiltona o 1,333 sekundy | Zdroj:  Getty Images / Chris Graythen

Souboj strategií. Verstappen v Austinu porazil Hamiltona o 1,333 sekundy

Velkou cenu USA 2021 vyhrál Max Verstappen před Hamiltonem a Pérezem. Jezdec Red Bullu navýšil náskok v šampionátu o dalších šest bodů.

24.  10.  2021 | 137
Verstappen si nebyl jistý agresivní strategií, která mu nakonec přinesla vítězství | Zdroj:  Getty Images / Jared C. Tilton

Verstappen si nebyl jistý agresivní strategií, která mu nakonec přinesla vítězství

Max Verstappen přiznal, že si nebyl jistý, zda bude agresivní strategie Red Bullu ve Velké ceně USA formule 1 stačit k vítězství. Nizozemec porazil svého největšího soupeře o letošní titul Lewise Hamiltona a navýšil svůj náskok v čele průběžného pořadí.

24.  10.  2021 | 7
Jezdcem dne se v GP USA 2021 stal Max Verstappen | Zdroj:  Getty Images / Mark Thompson

Jezdcem dne se v GP USA 2021 stal Max Verstappen

Jezdcem dne se v Austinu stal vítězný Max Verstappen.

24.  10.  2021
Hrozil bojkot závodu? Na okruhu se na poslední chvíli provádí úpravy | Zdroj:  Getty Images / Mark Thompson

Hrozil bojkot závodu? Na okruhu se na poslední chvíli provádí úpravy

Krátce před startem závodu se na okruhu provádí změny. Na výjezdu z první zatáčky zmizí obrubníky.

Nechápu, proč to musíme pořád vytahovat, říká Verstappen o možné kolizi s Hamiltonem | Zdroj:  Getty Images

Max Verstappen a Lewis Hamilton odstartují do závodu z první řady. Čeká nás další drama v prvním kole?

24.  10.  2021 | 17
McLaren
Zak Brown ukázal tetování. Připomíná Ricciardovo vítězství v Monze | Zdroj:  Getty Images / Lars Baron

Zak Brown ukázal tetování. Připomíná Ricciardovo vítězství v Monze

Zak Brown se nechal kvůli charitě tetovat. Vybral si připomínku vítězství Daniela Ricciarda.