Kuriózní problémy: Albon nesměl s nebezpečným autem do boxů, Red Bull měnil zadní křídla

Kuriózní technické problémy potkaly týmy Red Bullu. Na zadních křídlech Gaslyho a Verstappena byly objeveny praskliny. Alexander Albon pak z bezpečnostních důvodů nesměl do boxů.

Před 5 hodinami
Ze zákulisí souboje mercedesů. Safety car nic nezměnil, říká Hamilton

Grand Prix Velké Británie nepřinesla jen souboj mezi jezdci Red Bullu a Ferrari, ale také mezi jezdci Mercedesu, kteří bojovali o vítězství.

Před 7 hodinami
Udělalo Ferrari chybu, když povolalo Leclerca do boxů pozdě? Bylo v pasti, ale...

Charles Leclerc se zuby nehty držel před Maxem Verstappen. Dokázal se před něj vrátit i poté, co ho předjel v boxech. Ferrari mu však do závodu hodilo vidle.

Před 10 hodinami
Leclerca nepřebolelo Rakousko. Proto se bránil tak tvrdě, říká Verstappen

Max Verstappen si myslí, že počínání Charlese Leclerca na trati bylo ovlivněno událostmi z Rakouska.

Před 14 hodinami
Räikkönen si užil Alfu Romeo 158, Giovinazzi viní z konce problém s vozem

Kimi Räikkönen dovezl pro Alfu Romeo body za 8. místo. Antonio Giovinazzi se postaral o výjezd safety caru.

Před 13 hodinami
Gasly letos poprvé porazil Verstappena a dosáhl nejlepšího výsledku

Pierre Gasly dotáhl povedený víkend Velké ceny Velké Británie do úspěšného konce a v desátém podniku letošní sezóny formule 1 na Silverstonu si dojel čtvrtým místem pro svůj nejlepší výsledek sezóny.

Závod Hamilton
14. července | Masi bude pokračovat jako ředitel závodu až do konce sezóny.
14. července | Během závodu se 26krát změnilo nejrychlejší kolo závodu. Ve všech případech ho zajeli jezdci Mercedesu. #F1Fakt
14. července | Tým Šenkýř Motorsport vybojoval na Red Bull Ringu skvělé druhé místo! odkaz