Steiner dostal kvůli svým komentářům v Rusku tučnou pokutu

Güenther Steiner musel v Japonsku před sportovní komisaře kvůli svým slovům po skončení Grand Prix Ruska.

11.  10.  2019
Není důležité, jaká byla dohoda. Už bych to neřešil, říká Vettel o týmové režii v Rusku

Ferrari vyhrálo tři ze čtyř závodů po letní přestávce. V Rusku se to nepovedlo kvůli odstoupení Vettela a safety caru ale podle Němce mělo Ferrari právě tam poprvé vůz, který byl zřejmě rychlejší než vůz Mercedesu.

10.  10.  2019
F1 Power Rankings: Räikkönen mimo první desítku

Pořadí se po GP Ruska příliš neměnilo. Nejlepší výkon z jezdců první desítky podal Carlos Sainz.

4.  10.  2019
PKN Orlen chce od Williamsu vysvětlení, proč v Rusku stáhl Kubicu ze závodu

Grand Prix Ruska byl pro Kubicu první letošní závod, který nedokončil. Jeho auto bylo přitom v pořádku.

3.  10.  2019
Videa
MiniDrivers a GP Ruska 2019

Dohady u Ferrari, technické problémy Vettela, postup Albona z konce pole na 5. místo, safety cary, penalizace pro Magnussena a spousta dalšího.

Fotografie
Exkluzivní pohled do zákulisí GP Ruska 2019 objektivem Jiřího Křenka

Pohled do zákulisí i na závodní trať Velké ceny Ruska 2019 objektivem českého fotografa Jiřího Křenka.