F1 Power Rankings: Nejlepší byl v Nizozemsku Verstappen, v první desítce i Kubica

Nejlepší výkon předvedli v Grand Prix Nizozemska 2021 podle expertů F1 Verstappen, Gasly a Hamilton.

9.  9.  2021
Petr Kubala
GP Nizozemska 2021
Zajímavé statistiky po GP Nizozemska 2021

Co mají společného Niki Lauda a Max Verstappen? Jsou to poslední dva vítězové Velké ceny Nizozemska. F1 se do Zandvoortu vrátila poprvé od roku 1985.

8.  9.  2021
Petr Kubala
GP Nizozemska 2021Statistiky F1
Ve vzduchu byl „francouzský scénář“. Podle Binotta ale odjelo Ferrari v Zandvoortu solidní závod

Ferrari získalo v Grand Prix Nizozemska 16 bodů, McLaren 1. Před domácím závodem se tak Scuderia vrátila na třetí místo v Poháru konstruktérů.

7.  9.  2021
Petr Kubala
GP Nizozemska 2021Mattia BinottoFerrari
Fotografie
Fotogalerie: Grand Prix Nizozemska 2021 objektivem Jiřího Křenka

Výběr fotografií z Velké ceny Nizozemska, která přinesla vítězství Maxe Verstappena na domácí trati.

F1sport.cz
GP Nizozemska 2021Jiří KřenekFotografie
Videa
MiniDrivers a GP Nizozemska 2021

Verstappenův domácí závod, pokus o undercut ze strany Hamiltona, Bottasovo nejrychlejší kolo, dočasný návrat Kubicy, Pérezův postup a mnoho dalšího.

Petr Kubala
GP Nizozemska 2021Videa
Návrat byl pro Kubicu těžký. Poprvé po 11 letech ale mohl závodit

Robert Kubica se v sobotu ráno dozvěděl, že pojede závod. Nahradil Räikkönena, který měl pozitivní test na covid-19.