Vítěz: Max Verstappen
2. Carlos Sainz
3. Lando Norris
Na vítězství v Monaku měl podle Hornera podíl i Alexander Albon

Red Bull získal v Monaku klíčové vítězství a cenné body, které ho dostaly do čela obou šampionátů. Christian Horner poděkoval Alexanderu Albonovi, který mezi pátečními tréninky a sobotou pracoval na simulátoru.

4.  6.  2021
Petr Kubala
Alexander AlbonChristian HornerRed Bull Racing
Videa
Nejdelší pit stop skončil. Mercedes sundal kolo z Bottasova vozu [video]

S trochou nadsázky to byla nejdelší zastávka v historii. Mercedes až v továrně sundal pravé přední kolo z vozu Valtteriho Bottase.

27.  5.  2021
Petr Kubala
GP Monaka 2021Pit stop Valtteri BottasMercedes
Leclerc na sebe moc naštvaný nebyl. Ztráta šance na vítězství ho ale bolela

Charles Leclerc je pověstný svou sebekritičností, ale po nehodě v kvalifikaci k sobě příliš kritický nebyl.

28.  5.  2021
Petr Kubala
GP Monaka 2021Charles LeclercFerrari
Zajímavé statistiky po Grand Prix Monaka 2021: od prázdné pole position po čistý závod

Verstappen ve vedení šampionátu, prázdná pole position, rychlá a krátká Grand Prix Monaka, mladé stupně vítězů a mnoho dalších zajímavých statistik.

Petr Kubala
GP Monaka 2021Statistiky F1
F1 Power Rankings: V Monaku byl nejlepší Norris. Hamilton mimo první desítku

Podle expertů formule 1 podal v ulicích Monte Carla nejlepší výkon Lando Norris. Na druhém místě skončil vítězný Max Verstappen a třetí Carlos Sainz.

Petr Kubala
GP Monaka 2021
Smazání času po způsobení červené vlajky? FIA to zváží

FIA by mohla v budoucnu smazat čas jezdci, který v kvalifikaci způsobí červenou vlajku.

Závod Verstappen
12:48 | F1 má tento víkend volno, ale večer ve 21:00 se jede závod IndyCar na slavném okruhu Laguna Seca. Sledovat ho můžete prostřednictvím služby DAZN (stojí 39 Kč měsíčně).
17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)