Vítěz: Max Verstappen
2. Charles Leclerc
3. Carlos Sainz
Hamilton: F1 musí závodit na městských tratích, aby přilákala fanoušky

Lewis Hamilton vidí budoucnost formule 1 na městských tratích. Podle sedminásobného mistra světa jedině tak šampionát dosáhne velkého zájmu fanoušků.

15.  5.  2022
David Skaloš
GP Miami 2022MiamiF1 Nové destinaceLewis Hamilton
McLaren dal Ricciardovi kvůli úspoře hmotnosti v Miami méně pití

Pro Daniela Ricciarda byla Velká cena Miami formule 1 ještě náročnější, McLaren mu totiž dal kvůli úspoře hmotnosti do lahve méně pití.

14.  5.  2022
GP Miami 2022Daniel RicciardoMcLaren
Verstappenova dominance v Miami je varováním pro Ferrari, míní Palmer

Po skvělé sobotě, kdy Ferrari získalo první řadu, přišla v Miami neděle a velké vystřízlivění pro fanoušky Scuderie. Oba piloty italské stáje nechal daleko za sebou Max Verstappen. Podle jednoho z bývalých pilotů F1 bylo americké vítězství Red Bullu velkým varováním pro Ferrari.

Jiří Šlégl
GP Miami 2022Max VerstappenFerrari
Szafnauer chce s FIA řešit „nespravedlivou“ penalizaci pro Alonsa

Fernando Alonso dostal v Miami penalizaci 5 sekund za získání trvalé výhody. Podle šéfa Alpine to nebylo spravedlivé.

13.  5.  2022
Petr Kubala
GP Miami 2022AlpineOtmar SzafnauerFernando Alonso
Red Bull má rozhodně rychlejší balík než Ferrari. Má jen jednu slabinu, říká Häkkinen

Mika Häkkinen sledoval závod v Miami přímo v paddocku. Podle něj musí Ferrari reagovat a vylepšit svůj vůz.

Petr Kubala
GP Miami 2022Mika HäkkinenFerrariRed Bull Racing
Proč Aston Martin startoval v Miami z boxů? Kvůli problémů se spolehlivostí to nebylo

Na startovním roštu v Miami byla dvě místa prázdná. Monoposty týmu Aston Martin stály v boxech.

Závod Verstappen
17:42 | F1 zrušila slot, ve kterém byla GP Ruska... pro F1 to znamená pokles z 23 na 22 závodů. Hůře na tom je F2, která reaguje... místo Soči na podzim se pojede na Paul Ricardu.
17. května | Podle Motorsport Italia nasadí Ferrari v Barceloně změny v oblasti podlahy, křídel, brzdových kanálků a také změny s cílem snížit hmotnost. Celkem by to mohlo přinést až 4 desetiny.
17. května | Honda bude titulárním sponzorem letošní Grand Prix Japonska. V zemi se kvůli covidu-19 jelo naposledy v roce 2019.
16. května | Podle odkaz byla Leclercova včerejší nehoda v Monaku s vozem Laudy způsobena selháním levé přední brzdy. Mají to dokazovat i fotografie pořízené krátce před nehodou.