2. Nico Rosberg
3. Valtteri Bottas
Technika
Technika v Kanadě: Motory i novinky Mercedesu, Ferrari či Red Bullu

Podívejte se, jaké novinky nasadily týmy během Velké ceny Kanady. Jednotlivé týmy najdete přehledně v kapitolách.

12.  6.  2015 | 4
Znělo rádiem během Velké ceny Kanady 2015

Podívejte se na přehled vybrané rádiové komunikace z Velké ceny Kandy 2015.

12.  6.  2015 | 16
Videa

MiniDrivers rekapitulují Velkou cenu Kanady. Nechybí souboj Massy s Ericssonem, hodiny Kimiho, problémy McLarenu i s narážkou na spotřebované žetony a samozřejmě hostující hvězda - místní svišť.

10.  6.  2015
Massa o Kanadě: byl to dobrý závod

Felipe Massa na tom byl v Kanadě podobně jako Sebastian Vettel. Také Brazilec se musel prodírat polem poté, co ho v kvalifikaci potkaly technické problémy.

9.  6.  2015 | 16
Musíme se zlepšit, říká po Kanadě Räikkönen

Kimi Räikkönen mohl být podruhé v sezóně na stupních vítězů, ale poté, co se roztočil krátce po výjezdu z boxů, na něj zbylo jen čtvrté místo. Hned za ním skončil Vettel, který ale startoval z chvostu pole.

8.  6.  2015 | 165
Horner odmítá kritiku Ricciarda, mluví z něj prý frustrace

Daniel Ricciardo kritizoval letošní vůz Red Bullu s tím, že nejen motor ale právě i šasi jsou špatné. Podle Hornera ale z Ricciarda mluví jeho nespokojenost se sebou samým.

21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.