Fotogalerie: Grand Prix Ázerbájdžánu 2017

Výběr fotografií z dramatické Velké ceny Ázerbájdžánu 2017.

25.  6.  2017
Fotografie
Fotogalerie: Sobota v Baku před GP Ázerbájdžánu 2017

Výběr fotografií ze soboty v Baku. Pole position na závod vybojoval Lewis Hamilton.

24.  6.  2017
Fotografie
Závodění mezi hradbami aneb fotogalerie z pátku v Baku

Výběr fotografií z pátku v hlavním městě Ázerbájdžánu.

Fotogalerie: Závod v Baku v roce 2016

Letos podruhé vyrazí vozy F1 do ulic Baku. Vloni se tam jela Velká cena Evropy, letos už to bude Velká cena Ázerbájdžánu.

20.  6.  2017
Fotografie
Fotogalerie: Grand Prix Kanady 2017

Výběr fotografií z Velké ceny Kanady 2017, kterou vyhrál Lewis Hamilton před Bottasem a Ricciardem.

12.  6.  2017
FotografieMcLaren
Fotogalerie: Alonso může podepsat! McLaren ovládl závod v Kanadě

Fernando Alonso ve čtvrtek v Kanadě řekl, že pokud McLaren do září vyhraje, tak prodlouží smlouvu. Patrně nikdo neočekával, že tým z Wokingu vyhraje už o dva dny později.

11.  6.  2017 | 24
Fotografie
Fotogalerie: Kvalifikace na GP Kanady 2017

Výběr fotografií ze soboty v Montrealu. Lewis Hamilton získal svou 65. pole positions, čímž se vyrovnal Ayrtonu Sennovi.

11.  6.  2017
Fotografie
Fotogalerie: Nejlepší grid girls nejen z F1

Grid girls alias slečny, které drží cedule se jmény jezdců nebo vlajky na startovním roštu, případně hostesky, které vytvoří špalír vítězům nebo jsou na stupních vítězů. Podle některých součást motorsportu, podle jiných přežitek. Podívejte se na fotogalerii nejen z formule 1.

Fotogalerie: Jezdci Red Bullu vyrazili na divokou vodu

Čekání na Grand Prix Kanady si jezdci Red Bullu a Toro Rosso zkrátili na řece svatého Vavřince.

8.  6.  2017
Fotografie
Fotogalerie: GP Kanady od 90. let po dnešek

Výběr fotografií z Velké ceny Kanady od přelomu 80. a 90. let po rok 2015.

6.  6.  2017
Fotografie
Nové fotografie paní Columbové: Sebastian Vettel a Hanna Prater

Sebastian Vettel si své soukromí chrání. Příliš často není vidět ani jeho přítelkyně a matka jeho dvou dětí Hanna Prater. Vidět jsme ji mohli ale nyní na galavečeru v Monaku.

31.  5.  2017 | 17
Fotografie
Fotogalerie: Velká cena Monaka 2017

Výběr fotografií z Velké ceny Monaka 2017, která skončila dvojitým vítězstvím Ferrari.

28.  5.  2017 | 3
Fotografie
Fotogalerie: 101. ročník Indy 500 s Fernandem Alonsem

Výběr fotografií ze 101. ročníky závodu 500 mil Indianapolis, který vyhrál Takuma Sato. Fernando Alonso odstoupil 21 kol před koncem kvůli poruše motoru.