I poslední den testů F3 ovládl Hadjar, odpoledne byl Staněk nejrychlejší | Zdroj:  Getty Images / Lars Baron

Ve čtvrtek v Bahrajnu nejrychlejší Hadjar, Staněk zajel odpoledne druhý čas | Zdroj:  Getty Images / Lars Baron

3.  3.  2022 David Skaloš
Staněk otevřel testy F3 čtvrtým časem, nejrychlejší byl jeho kolega Maloney | Zdroj:  Getty Images / Lars Baron

Staněk otevřel testy F3 čtvrtým časem, nejrychlejší byl jeho kolega Maloney

2.  3.  2022 David Skaloš
Staněk zůstává ve formuli 3, pojede za mistrovský tým | Zdroj:  Getty Images / Dan Mullan

Staněk zůstává ve formuli 3, pojede za mistrovský tým

28.  1.  2022 David Skaloš
Doohan si spravil chuť vítězstvím v posledním závodě sezóny, Trident ukončil nadvládu Premy | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

26.  9.  2021 David Skaloš
MotorsportSočiformule 3Roman Staněk
Online: Třetí trénink byl zrušen  | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

Online: Třetí trénink byl zrušen

25.  9.  2021 Petr Kubala
GP Ruska 2021formule 3formule 2
Charouz zásluhou Sargeanta slaví první vítězství ve F3, Hauger šampionem | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

Charouz zásluhou Sargeanta slaví první vítězství ve F3, Hauger šampionem

24.  9.  2021 David Skaloš
Hauger suverénním čtvrtým vítězstvím udělal rázný krok za letošním titulem ve F3 | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

5.  9.  2021 David Skaloš
MotorsportZandvoortRoman Staněkformule 3
Martins si připsal první letošní vítězství ve F3 | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

Martins si připsal první letošní vítězství ve F3

4.  9.  2021 David Skaloš
Povedený start vynesl Leclercovi druhé vítězství ve formuli 3 | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

Povedený start vynesl Leclercovi druhé vítězství ve formuli 3

Doohan dalším vítězstvím snížil ztrátu na Haugera v průběžném pořadí F3 | Zdroj:  Getty Images / Dan Mullan

Doohan dalším vítězstvím snížil ztrátu na Haugera v průběžném pořadí F3

29.  8.  2021 David Skaloš
MotorsportSpa-Francorchampsformule 3Roman Staněk
Doohan slaví druhý triumf, české barvy opět na stupních vítězů ve F3 | Zdroj:  Getty Images / Dan Mullan

Doohan slaví druhý triumf, české barvy opět na stupních vítězů ve F3

28.  8.  2021 David Skaloš
Staněk znovu na stupních vítězů, deštivý závod F3 ve Spa ovládl Colombo | Zdroj:  Getty Images / Dan Mullan

Staněk znovu na stupních vítězů, deštivý závod F3 ve Spa ovládl Colombo

Hauger třetím vítězstvím v sezóně navýšil náskok v průběžném pořadí F3 | Zdroj:  Getty Images / Lars Baron

Hauger třetím vítězstvím v sezóně navýšil náskok v průběžném pořadí F3

1.  8.  2021 David Skaloš
MotorsportHungaroringformule 3Roman Staněk
Dvojitá česká radost na Hungaroringu! Slaví Charouz a první stupně vítězů ve formuli 3 i Staněk | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

31.  7.  2021 David Skaloš
Colombo slaví první vítězství ve F3, Staněk odstartuje odpoledne z první řady | Zdroj:  Getty Images / Lars Baron

Colombo slaví první vítězství ve F3, Staněk odstartuje odpoledne z první řady

Vesti se prvním letošním vítězstvím ve F3 posunul na druhé místo v šampionátu | Zdroj:  Getty Images / Clive Rose

Vesti se prvním letošním vítězstvím ve F3 posunul na druhé místo v šampionátu

4.  7.  2021 David Skaloš
MotorsportRed Bull Ringformule 3Roman Staněk
Schumacher slaví ve F3 první vítězství, Staněk těsně pod stupni vítězů | Zdroj:  Getty Images / Clive Rose

Schumacher slaví ve F3 první vítězství, Staněk těsně pod stupni vítězů

3.  7.  2021 David Skaloš
Dramatický první závod vyhrál Hauger, český tým Charouz získal první stupně vítězů ve F3 | Zdroj:  Getty Images / Clive Rose

Doohan si na mokré trati dojel pro první vítězství v F3 | Zdroj:  Getty Images / Clive Rose

Doohan si na mokré trati dojel pro první vítězství v F3

20.  6.  2021 David Skaloš
MotorsportPaul Ricardformule 3Roman Staněk
Leclerc ovládl stylem start-cíl druhý závod F3, dominanci Premy překazil Martins | Zdroj:  Getty Images / Clive Rose

19.  6.  2021 David Skaloš
Smoljar útokem v posledním kole získal druhé vítězství sezóny F3 | Zdroj:  Getty Images / Rudy Carezzevoli

Smoljar útokem v posledním kole získal druhé vítězství sezóny F3

Novalak v testech F3 překonal rekord okruhu v Jerezu, ke špičce patřil i Staněk | Zdroj:  Getty Images / Lars Baron

Novalak v testech F3 překonal rekord okruhu v Jerezu, ke špičce patřil i Staněk

13.  5.  2021 David Skaloš
Staněk si odváží první bod, nedělní závod F3 stylem start-cíl ovládl Hauger | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

Staněk si odváží první bod, nedělní závod F3 stylem start-cíl ovládl Hauger

9.  5.  2021 David Skaloš
MotorsportCircuit de Catalunyaformule 3Roman Staněk
Dvě kolize v souboji o vedení a první vítězství Caldwella přinesl dramatický druhý závod F3 | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

8.  5.  2021 David Skaloš
Sezónu F3 otevřel vítězstvím Smoljar. Slaví Charouz, Staněk se propadl | Zdroj:  Getty Images / Bryn Lennon

Sezónu F3 otevřel vítězstvím Smoljar. Slaví Charouz, Staněk se propadl

Druhým předsezónním testům F3 kraloval Martins | Zdroj:  Getty Images / Rudy Carezzevoli

Druhým předsezónním testům F3 kraloval Martins

22.  4.  2021 David Skaloš
První předsezónní testy F3 zakončil nejrychlejším časem junior Alpine Collet | Zdroj:  Getty Images / Mark Thompson

formule 3Roman Staněk

21:27 | Turečtí fanoušci formule 1 během streamu na Twitteru vybrali 100 tisíc lir (120 tisíc korun) na podporu oblastí zasažených zemětřesením. Mercedes (automobilka) posílá milion euro.
16:23 | Mercedes a Aston Martin testují v Jerezu pro Pirelli. Video...
11:46 | Ferrari představí svůj vůz za týden. Jmenovat se bude Ferrari SF-23.
10:03 | Alfa Romeo představuje letošní vůz: