DTM

DTM alias Deutsche Tourenwagen Masters je Mistrovství německých sportovních vozů, ve kterém se utkávají Mercedes, BMW a Audi. V šampionátu jezdí také několik bývalých jezdců formule 1.

DTMMercedes
Mercedes bude muset najít nové zázemí pro mladé talenty, říká Wehrlein

Mercedes před pár týdny oznámil, že kvůli vstupu do formule E končí v DTM. Podle Wehrleina se to může dotknout mladých jezdců.

11.  8.  2017 | 19
DTM
O víkendu začíná šampionát DTM, sledovat ho můžete živě

Tento víkend startuje šampionát Německých cestovních vozů DTM. Najdeme v něm i několik jmen v minulosti spojených s F1.

6.  5.  2016 | 8
DTM
Magnussen udělal v DTM dojem, místo ale jisté nemá

Šéf Mercedesu v DTM Ulrich Fritz nevyloučil, že se v jezdecké sestavě pro příští rok objeví Kevin Magnussen.

21.  12.  2015 | 6
DTM
Živě na internetu: Sledujte víkendové finále DTM

O víkendu končí na Hockenheimu sezóna DTM. Poslední dva závody rozhodnou o letošním šampionovi. Oba závody lze sledovat zdarma prostřednictvím Youtube.

17.  10.  2015 | 27
VideaDTM

Někteří jezdci, kteří uspěli v F1, zkusili své štěstí také v německém šampionátu cestovních vozů DTM.

4.  8.  2015 | 2
DTMMercedes
Wehrlein: Úspěch v DTM mi může dát šanci v F1

Pascal Wehrlein věří, že bylo správné jít závodit do DTM, kde má tovární podporu Mercedesu, než jít cestou doprovodných formulových šampionátů.

19.  7.  2015 | 26
DTM
Začíná sezóna DTM, s dvěma závody během víkendu

Závodem na Hockenheimu začíná tento víkend sezóna DTM. Šampionát německých cestovních vozů si připravil několik novinek, tou největší je dvojice závodů během víkendu.

30.  4.  2015
DTM
Marco Wittmann v Imole vyzkouší dva roky staré toro rosso

Letošní šampion Německého mistrovství cestovních vozů DTM dostal test s vozem z roku 2012 jako odměnu za svůj úspěch.

30.  11.  2014 | 2
FotografieDTM
Fotogalerie: Sezóna DTM v roce 2014

Podívejte se na výběr fotografií z letošní sezóny Šampionátu německých cestovních vozů DTM. Šampionem DTM se stal Marco Wittmann, vítězným týmem pak BMW Team RMG. Mezi značkami vyhrálo Audi.

21.  10.  2014
DTMToro Rosso
Nový šampion DTM Wittmann si vyzkouší monopost formule 1

Marco Wittmann dostal od BMW odměnu za zisk titulu v letošním ročníku DTM, bude testovat vůz formule 1 týmu Toro Rosso.

20.  10.  2014
DTM
Poslední letošní závod DTM vyhrál Ekström

Poslední závod DTM v letošní sezóně vyhrál Mattias Ekström. Slaví také Audi, které se dostalo před BMW a vyhrálo mezi značkami.

19.  10.  2014 | 4
VideaDTM

Předposlední závod DTM byl slušná divočina. Na trati se objevil hned čtyřikrát safety car. Z vítězství se nakonec po hodně dlouhé době radoval Mattias Ekström.

29.  9.  2014
DTM
DTM: Zandvoort přinesl čtyři safety cary a vítězství Ekströma

Hned tři šampioni DTM se sešli na stupních vítězů po závodě v Zandvoortu. Po dlouhé době vyhrál Mattias Ekström. Na druhém místě skončil již jistý šampion Marco Wittmann. Závod ovlivnily hned čtyři výjezdy safety caru.

28.  9.  2014 | 3
DTM
Na Lausitzringu vyhrál Wehrlein, Wittmann slaví titul

Pascal Wehrlein vyhrál stylem start-cíl závod na Lausitzringu. Mužem dne se ale stal Marco Wittmann, který se slaví titul v DTM. Do konce sezóny přitom zbývají ještě dva závody.

14.  9.  2014 | 14
DTM
Zamíří Heikki Kovalainen do DTM?

Finského závodníka čeká test vozu DTM. Projet by se měl ve voze BMW, za které jezdí Timo Glock.

25.  8.  2014 | 1
DTM
DTM: Wittmann ustál tlak Rockenfellera a počtvrté vítězí

Marco Wittmann si připsal čtvrté vítězství v letošní sezóně DTM, když odolal tlaku loňského šampiona Mika Rockenfellera a vyhrál sedmý závod na Nürburgringu.

17.  8.  2014 | 4
DTM
Timo Glock se do F1 vrátit nechystá

Timo Glock odešel z formule 1 po sezóně 2012. Poté, co nesehnal závodní sedačku v F1, zamířil do DTM, kde se mu docela daří.

7.  8.  2014 | 13
DTM
 DTM: Závod na Red Bull Ringu ovládlo BMW, vyhrál Wittmann

Závod DTM na Red Bull Ringu vyhrál lídr šampionátu Marco Wittmann, druhý skončil Brazilec Augusto Farfus a třetí Timo Glock, pro kterého to byly letošní první stupně vítězů. Závod poznamenaly penalizace i černá vlajka pro jednoho z favoritů.

3.  8.  2014 | 18
DTM
DTM: V trochu podivném závodě vyhrál v Moskvě Martin

Maxime Martin vyhrál stylem start-cíl pátý závod letošní sezóny DTM, který se odjel nedaleko Moskvy. Spokojen ale může být také vedoucí muž šampionátu Marco Wittmann.

13.  7.  2014 | 1
DTM
Massa přemýšlel o odchodu do DTM

Felipe Massa přiznal, že předtím, než podepsal smlouvu s Williamsem, zvažoval svůj odchod do německého šampionátu cestovních vozů DTM.

4.  7.  2014 | 16
DTM
DTM: Na deštivém Norisringu vyhrál Robert Wickens s Mercedesem

Audi obsadilo na Norisringu šest z prvních deseti míst, ale vítězství uzmul Robert Wickens stylem start – cíl.

29.  6.  2014
VideaDTM

Grid girls patří neodmyslitelně k motorsportu. Podívejte se na ty nejlepší z DTM.

24.  6.  2014 | 2
VideaDTM
Tohle je závodění! Podívejte se na onboard záběry z DTM

Když do sebe ťuknou vozy formule 1, obvykle to moc dobře nedopadne, jak nám konec konců v závěru GP Kanady předvedli Pérez a Massa. Vozy DTM jsou poněkud benevolentnější a na tvrdých soubojích je to znát. Jezdci si nejen v prvních zatáčkách nedarují vůbec nic.

9.  6.  2014 | 6
DTM
DTM: Na Hungaroringu vyhrál Wittmann, Glock jako na střelnici

Marco Wittmann si připsal druhé vítězství v letošní sezóně a zároveň i své druhé v kariéře.

1.  6.  2014 | 5
VideaDTM

Podívejte se na kompletní záznam závodu DTM na Oscherslebenu. Poprvé ve své kariéře se z vítězství v DTM radoval Christian Vietoris ve voze Mercedes.

18.  5.  2014 | 1
DTM
DTM: V deštivém Oscherslebenu vyhrál Vietoris na Mercedesu

Skvělý závod na Oscherslebenu vyhrál nečekaně Christian Vietoris. Druhý dokončil obhájce titulu Mike Rockenfeller.

18.  5.  2014 | 8
DTM
DTM: První závod ovládlo BMW, Mercedes bez bodu

Závodem na Hockenheimringu začala letošní sezóna šampionátu německých cestovních vozů DTM, ve které působí i tři bývali piloti formule 1. Z vítězství se radoval Marco Wittman (BMW).

4.  5.  2014 | 6
DTM
Začíná sezóna DTM, za volant usednou tři bývalí piloti formule 1

Prvním z deseti závodů začíná tento víkend na Hockenheimringu sezóna šampionátu německých cestovních vozů. Za volant se posadí také Vitalij Petrov, Timo Glock a Paul di Resta.

2.  5.  2014 | 19
DTM
Di Resta se vrací do DTM, ale formuli 1 nechce opustit úplně

Paul di Resta odchází do německého šampionátu cestovních vozů, ovšem jednou nohou by se rád udržel ve formuli 1 jako třetí jezdec.

21.  1.  2014 | 9
DTM
Vrátím se do DTM, naznačil Di Resta

Po třech letech ve formuli 1 zamíří Paul di Resta zřejmě zpět do německého šampionátu cestovních vozů, který v roce 2010 vyhrál s Mercedesem.

16.  12.  2013 | 29
DTM
Jedinou šanci vidí Di Resta u Sauberu, jinak zřejmě zamíří do DTM

Paul di Resta přiznal, že šance na setrvání u Force Indie je mizivá, proto vkládá své naděje do Sauberu. Možností zůstává i odchod z formule 1.

11.  12.  2013 | 13
DTM
Co bude dělat Massa, když nesežene místo? V úvahu připadá DTM

Felipe Massa by mohl po vzoru několika dalších pilotů formule 1 zamířit do německého šampionátu cestovních vozů. Nabízí se dohoda s Mercedesem.

27.  9.  2013 | 59
12

9:14 | Narozeniny dnes slaví Pascal Wehrlein (23). Kdo ví, zda ho uvidíme příští rok v F1....
17. října | Kubica dnes dokončil test s Williamsem, jezdil v Maďarsku.
17. října | Hartley a Sainz samozřejmě nemohou chybět na tradiční čtvrteční tiskové konferenci.
17. října | Kimi Räikkönen dnes slaví narozeniny (38). Bwoah!