Zvažoval Button účast na olympiádě v Riu?

Jenson Button byl vloni ve složité situaci. Až do prosince nevěděl, zda bude letos jezdit ve formuli 1 nebo ne. O víkendu přinesla britská média zajímavou informaci.
Zvažoval Button účast na olympiádě v Riu?

Jezdci formule 1 se musí udržovat v dobré fyzické kondici. K tomu slouží plavávání, běh, posilování nebo třeba jízda na kole. Odtud je už blízko ke sportům, jako je triatlon. Ten má v oblibě Jenson Button, který se už zúčastnil i mnoha akcí.

Britský Mirror přinesl v sobotu informaci, podle které Button přemýšlel o účasti na olympiádě v Riu. Button pro Mirror říká, že o tom uvažoval, ale nakonec si to rozmyslel s ohledem na věk.

Bulvár to vyhodnotil tak, že Button zvažoval kvůli OH ukončení kariéry v F1. Jezdec McLarenu to ale popřel. V nadpisu článku prý není ani zrnko pravdy.

Foto: McLaren

Další článek: Lewis a Ferrari? Nesmysl, ujišťuje Lauda

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.