Zůstávám u Lotusu, potvrdil Allison

Technický ředitel Lotusu James Allison potvrdil slova šéfa týmu Erica Boulliera, změnit působiště v dohledné době nehodlá.
Zůstávám u Lotusu, potvrdil Allison

O Allisona se zajímaly týmy McLaren a Ferrari. McLaren kvůli tomu, že možná přijde o svého technického ředitele Paddyho Lowea. Ne hned, ale šéf wokingské stáje Martin Whitmarsh přiznal, že po letošní sezóně je Loweova budoucnost nejistá.

K rošádám tak nakonec možná dojde, ale nejdříve příští rok. Allison v každém případě zůstává u Lotusu. "S tímto týmem mám poměrně dlouhou smlouvu," řekl pro Sky Sports.

"Já beru smlouvy velmi vážně a mám v úmyslu ji dodržet v každém ohledu. Je pravda, že se povídají různé věci, a jsem rád, že mi lidé věnují trochu pozornosti. Ale mám smlouvu s tímto týmem a tím to končí."

Další článek: Prezentace McLarenu MP4-28

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.