Ztratil rozum, říká Magnussen o kolizi s Kvjatem

pilot f1  |  02. 06. 2016 00:47

tady se na to pekne podivejte a zjistite, ze Magnusen udelal chybu a naboural do svodidel. Byl sirokej a toho zbrzdilo. Kvyjat jel zavodni stopu a mel rychlost. Bohuzel před nima je rychle eso, které sotva projede jedno auto. Museli by hodne zpomalit a to se ani jednomu nechtělo. Takze Magnusen po sve chybe, ještě zavrel Kvjata. Ten si myslel, ze je Magnusen normalni a necha ho jet, jenze Magnusen evidentne nechtel. Tak to kvjtat vyresil, jak vyresil. Mohlo se to klidne brat jako zavodni incident. S prihlednutim na to, ze Magnusen udelal dve chyby za sebou. A jako největší chybu udelal, ze ještě nadva na Kvjata. Který ma svůj styl a jakmile vidi diru, tak to tam cpe a to je ale v poradku.

pilot f1  |  02. 06. 2016 00:47
pilot f1  |  02. 06. 2016 00:58

...ale uznavam, ze ten poslední manevr uz byl zbytecnej. V Monacu je proste fakt par zatáček, kde se nepředjíždí a tady to je zrovna jedna z nich. Tady to sotva vytoci sam, takze neverim, ze by mu to tam vnitrkem vyslo. Kvjat ma holt tyhle zkraty, které mu klidne muzou ukoncit karieru. Mel by byt nad věci a tohle do F1 moc netahat, tam se tohle moc nenosi. Myslim, ze si tim spise skodi, nez aby ho za to někdo obdivoval. I když chápu, ze emoce jsou zkratka nekdy tezko krotitelne, ale i todle dela pilota pilotem.

EliasFan  |  01. 06. 2016 13:22

Je to blbé Daniiho období. Na druhou stranu, Kevin ho taky pěkně zatáčku předtím zablokoval a může být rád, že Daniil do něj nenarazil. Ale pak... Můj oblíbenec byl moc optimistický. Asi si tím musí projít. Ale Daniile, držím palce!!

Fire-man  |  01. 06. 2016 15:22

Já teda Kvjata moc nemusím, ale souhlasím s tím že byl moc optimistický.
Na jeho obranu je ale třeba říct, že měl několik defakto jistých předjižděcích manévrů těsně před oním incidentem a Magnusen mu nevybíravě zavřel dveře tak, že nebít Kvjatovy rychlé reakce, tak kolidovali.
Ono něco jiného je to zavřít někomu na normální trati a něco jiného je poslat někoho ke svodidlům tak jak to zkusil třeba Hamilton na Riciarda nebo právě Magnusen asi 2x na Kvjata. Nedivím se že pak rupli Kvjatovy nervy a potřetí už to prostě odmítl znovu prudce brzdit. Možná i do poslední chvíle věřil, že je Magnusen normální a nevjede do něj. Ale vjel.

Pepino60  |  01. 06. 2016 17:02

Magnusen, že do zemlijance vjel?! Tak to jsme se asi dívali každý na jiný závod. já totiž viděl, jak ho Ruský zemlijanec nabral z boku. S tím nemohl Magnusen absolutně nic dělat. Navíc v zatáčce, která je pro předjíždění jedna z nejhorších v Monaku. Nejlepší místo k předjetí je podle mně ta krátká rovinka hned za tunelem. Myslím, že dokonce lepší než rovinka v prostoru startu a cíle.

Pepino60  |  01. 06. 2016 12:54

Ztratil rozum?! Já myslím, že když někdo něco nemá nemůže to ani ztratit, ne?! Měl by se vrátit do motokár a trochu vyspět.

kudykam F1  |  01. 06. 2016 12:17

Nemyslím si, že zrovna tenhle incident by měl být brán, jako důkaz jeho nepříčetnosti. Snaha o předjetí v Monaku je vždy riskantnější, než kdekoliv jinde, a pokud Kevin udělal chybu, pak Kvyata chápu, že neodolal, a chtěl této soupeřovi chyby využít. Problém je provedení, a tady nepopírám, že to Kvyat neprovedl dobře, ale že by ztratil rozum?...to si rozhodně nemyslím. Pokud někde ztratil rozum, tak to byla Gp Ruska. Tam by potřeboval pár facek, aby se trochu probral, ale tady ne.

Taky dostal víc než jen pár facek

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

kudykam F1  |  02. 06. 2016 07:14

A zaslouženě.

JuriElNiňo  |  01. 06. 2016 12:03

Vždyť ho nikdy neměl

vikomt1  |  01. 06. 2016 11:45

Moc mírný trest.To co Kvyat předvedl je už na stop.

No jo, RB udělal dobře. Jedna věc je vyřadit sebe, ale druhá věc je neustále vyřazovat jak sebe, tak ostatní...

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!