Zprávy o zhoršujícím se stavu Kubici byly nepodložené, potvrdil manažer

Kubicův manažer Daniel Morelli navštívil svého jezdce v nemocnici a vyvrátil, že by nastaly jakékoliv komplikace. Společně už plánují rehabilitaci.
Zprávy o zhoršujícím se stavu Kubici byly nepodložené, potvrdil manažer

V pondělí vyvolala obavy zpráva polské TVN24, podle které měla Kubicova přítelkyně Edyta popsat vývoj zdravotního stavu polského jezdce jako negativní. "Je mi líto, co se stalo, tato informace byla zcela mylná a nepodložená," reagoval Morelli pro Il Vostro Giornale. "Jeho stav se vyvíjí normálně a z lékařského i psychologického hlediska je povzbuzující, vzhledem ke dvěma velkým operacím, které podstoupil."

"S Robertem jsem dlouho mluvil dnes (v pondělí) odpoledne, vtipkovali jsme a probrali nejen jeho psychický stav a rehabilitaci, která nás čeká, ale také společné testy, které se uskutečnily v Jerezu."

Kubicu čeká ve středu poslední operace ramene, poté přijde rehabilitace, jejímž konečným cílem je návrat do formule 1. Morelli prozradil, že ji polský pilot absolvuje zřejmě v Itálii. "Kontinuita je teď nejdůležitější. Potřebujeme maximální péči a myslím, že tu zůstaneme, protože lepší řešení neexistuje," vysvětlil. Podle Morelliho je důležité, aby se Kubicovi i nadále věnovali specialisté, kteří jsou s ním od začátku.

Diskuze (31) Další článek: Demonstranti by závod v Bahrajnu ohrozit mohli, připouští Ecclestone
12:51 | Antonio Fuoco ze stáje Charouz Racing System skončil v závodě F2 na 8. místě, což znamená pole position pro zítřejš… odkaz
11:26 | Dnes v Monaku závodí závodí junioři a Porsche. Z jednoho Porsche uniklo na vjezdu do boxů opravdu hodně velké množství oleje.
24. května | Pneumatiková mezera bude i na Hungaroringu. Pirelli tam nominuje střední, měkkou a ultraměkkou.
24. května | Podle jezdců Mercedesu vydrží hypedměkké pneumatiky v závodě maximálně 7 kol.
24. května | Žádný trest pro Maxe Verstappena za couvání z únikové zóny v první zatáčce.

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. května 2018
Závod 15.10