Zprávy o zhoršujícím se stavu Kubici byly nepodložené, potvrdil manažer

Kubicův manažer Daniel Morelli navštívil svého jezdce v nemocnici a vyvrátil, že by nastaly jakékoliv komplikace. Společně už plánují rehabilitaci.
Zprávy o zhoršujícím se stavu Kubici byly nepodložené, potvrdil manažer

V pondělí vyvolala obavy zpráva polské TVN24, podle které měla Kubicova přítelkyně Edyta popsat vývoj zdravotního stavu polského jezdce jako negativní. "Je mi líto, co se stalo, tato informace byla zcela mylná a nepodložená," reagoval Morelli pro Il Vostro Giornale. "Jeho stav se vyvíjí normálně a z lékařského i psychologického hlediska je povzbuzující, vzhledem ke dvěma velkým operacím, které podstoupil."

"S Robertem jsem dlouho mluvil dnes (v pondělí) odpoledne, vtipkovali jsme a probrali nejen jeho psychický stav a rehabilitaci, která nás čeká, ale také společné testy, které se uskutečnily v Jerezu."

Kubicu čeká ve středu poslední operace ramene, poté přijde rehabilitace, jejímž konečným cílem je návrat do formule 1. Morelli prozradil, že ji polský pilot absolvuje zřejmě v Itálii. "Kontinuita je teď nejdůležitější. Potřebujeme maximální péči a myslím, že tu zůstaneme, protože lepší řešení neexistuje," vysvětlil. Podle Morelliho je důležité, aby se Kubicovi i nadále věnovali specialisté, kteří jsou s ním od začátku.

Další článek: Demonstranti by závod v Bahrajnu ohrozit mohli, připouští Ecclestone