Změny u Ferrari: Räikkönen mění inženýra, odchází také Stella

Ferrari zřejmě čeká změna závodních inženýrů u obou pilotů. V případě Räikkönena bychom mohli v rádiu slýchávat Davida Greenwooda.
Změny u Ferrari: Räikkönen mění inženýra, odchází také Stella

Vloni odešel do Williamsu Rob Smedley. V pozici závodního inženýra ho tak nahradil Antonio Spagnolo, který dostal na starost Kimiho Räikkönena.

Podle Autosportu ale zřejmě dojde na této pozici ke změně. Spagnolo se bude věnovat jiným záležitostem uvnitř týmu a jeho roli převezme bývalý šéfinženýr Marussie David Greenwood. Ten byl v garáži Ferrari viděn už při testech v Abú Dhabí, ačkoliv jeho role v týmu ještě nebyla potvrzena.

Inženýr Fernanda Alonsa Andrea Stella je zřejmě přímo na odchodu z Maranella. Společně s Alonsem zamíří do McLarenu.  

Další článek: Max Chilton asi zamíří do DTM nebo do WEC

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
18:25 | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.