Změnili jsme formát diskusí pod článkem

Rozhodli jsme se změnit formát diskusí pod články, který byl stejný po mnoho let.
Změnili jsme formát diskusí pod článkem

Diskuse na F1sport jsou pro nás dlouhá léta jakousi koulí na noze. Nebudeme situaci natírat narůžovo. Velká část příspěvků byla mimo mantinely pravidel i slušného chování.

V poslední době se situace spíše zhoršovala, a proto jsme se rozhodli ji řešit. Diskuse jsou problémem všech médií, takže jsme při hledání řešení nemuseli znovu vynalézat kolo.

Rozhodli jsme se nasadit pod články facebookové diskuse. Můžeme tak efektivněji a snadněji vykázat ty, kteří se rozhodli nerespektovat pravidla diskuse a slušného chování.

Existuje několik nevýhod. Musíte mít účet na Facebooku (byť jen proto, abyste se účastnili diskuse). Příslušný plugin také nenabízí některé dřívější funkce: formulky u jména, nebo počet komentářů zobrazený na titulní stránce.

Přináší ale také výhody. Pokud nechcete vídat příspěvky některého diskutéra, nebo nechcete aby on viděl ty vaše, pak stačí kliknout na jeho jméno a na Facebooku si ho můžete zablokovat.

Nové řešení diskusí po čase vyhodnotíme a uvidíme, jak dál. Jedním z řešení je také úplné zrušení diskusí.

Váš názor Další článek: Jde jen o techniku a ne jezdce. Podle Sainze by se F1 měla inspirovat v MotoGP
23:58 | Podle webu RACER bude Nico Hülkenberg v pondělí na okruhu Barber testovat vůz McLarenu pro IndyCar.
18. října | Fernando Alonso zdá se pojede v USA se designem helmy, kterým chce podpořit sopečnou erupcí zasažený ostrov La Palma. Více uveřejní ve čtvrtek.
18. října | Bývalý šéf motorářů Renaultu Remi Taffin našel novou práci. Bude technickým ředitelem společnosti ORECA, který působí ve vytrvalostních závodech.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink 18.30–19.30
2. trénink 22.00–23.00
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00