Změnili jsme formát diskusí pod článkem

Rozhodli jsme se změnit formát diskusí pod články, který byl stejný po mnoho let.
Změnili jsme formát diskusí pod článkem

Diskuse na F1sport jsou pro nás dlouhá léta jakousi koulí na noze. Nebudeme situaci natírat narůžovo. Velká část příspěvků byla mimo mantinely pravidel i slušného chování.

V poslední době se situace spíše zhoršovala, a proto jsme se rozhodli ji řešit. Diskuse jsou problémem všech médií, takže jsme při hledání řešení nemuseli znovu vynalézat kolo.

Rozhodli jsme se nasadit pod články facebookové diskuse. Můžeme tak efektivněji a snadněji vykázat ty, kteří se rozhodli nerespektovat pravidla diskuse a slušného chování.

Existuje několik nevýhod. Musíte mít účet na Facebooku (byť jen proto, abyste se účastnili diskuse). Příslušný plugin také nenabízí některé dřívější funkce: formulky u jména, nebo počet komentářů zobrazený na titulní stránce.

Přináší ale také výhody. Pokud nechcete vídat příspěvky některého diskutéra, nebo nechcete aby on viděl ty vaše, pak stačí kliknout na jeho jméno a na Facebooku si ho můžete zablokovat.

Nové řešení diskusí po čase vyhodnotíme a uvidíme, jak dál. Jedním z řešení je také úplné zrušení diskusí.

Další článek: Jde jen o techniku a ne jezdce. Podle Sainze by se F1 měla inspirovat v MotoGP

10:10 | Formule E chystá první noční závod... pojede se jak jinak než v Saúdské Arábii. Pojede se na konci února, místní slibují energeticky méně náročné LED osvětlení. Elektrická energie bude z obnovitelných zdrojů.
19. listopadu | Alfa Romeo nasadí do testů po sezóně Illota. Ferrari Fuoca a Shwartzmana.
18. listopadu | Roman Staněk je aktivní na Instagramu (odkaz) a nově také na Youtube: odkaz

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink 12.00–13.30
2. trénink 16.00–17.30
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10