Změnili jsme formát diskusí pod článkem

Rozhodli jsme se změnit formát diskusí pod články, který byl stejný po mnoho let.
Změnili jsme formát diskusí pod článkem

Diskuse na F1sport jsou pro nás dlouhá léta jakousi koulí na noze. Nebudeme situaci natírat narůžovo. Velká část příspěvků byla mimo mantinely pravidel i slušného chování.

V poslední době se situace spíše zhoršovala, a proto jsme se rozhodli ji řešit. Diskuse jsou problémem všech médií, takže jsme při hledání řešení nemuseli znovu vynalézat kolo.

Rozhodli jsme se nasadit pod články facebookové diskuse. Můžeme tak efektivněji a snadněji vykázat ty, kteří se rozhodli nerespektovat pravidla diskuse a slušného chování.

Existuje několik nevýhod. Musíte mít účet na Facebooku (byť jen proto, abyste se účastnili diskuse). Příslušný plugin také nenabízí některé dřívější funkce: formulky u jména, nebo počet komentářů zobrazený na titulní stránce.

Přináší ale také výhody. Pokud nechcete vídat příspěvky některého diskutéra, nebo nechcete aby on viděl ty vaše, pak stačí kliknout na jeho jméno a na Facebooku si ho můžete zablokovat.

Nové řešení diskusí po čase vyhodnotíme a uvidíme, jak dál. Jedním z řešení je také úplné zrušení diskusí.

Další článek: Jde jen o techniku a ne jezdce. Podle Sainze by se F1 měla inspirovat v MotoGP

18:13 | Incident mezi Pérzem a Grosjeanem bez trestu....
17:20 | Pérez a Grosjean předvoláni před sportovní komisaře kvůli incidentu v posledním tréninku.
15:22 | Nové pneumatiky, jedno rychlé kolo. Podle Norrise kvalifikace maskují problémy McLarenu. V kvalifikacích je to dobré, závodní tempo je ale na úrovni Renaultu a Racing Pointu.
10:08 | Podle nového znění sportovních pravidel 2020 (zde: odkaz ) bude moci jezdec použít v sezóně 3 MGU-K (dnes jsou to 2).

GP Brazílie 2019

Pátek 15. listopadu 2019
1. trénink Albon (1:16.142, mokro)
2. trénink Vettel (1:09.217)
Sobota 16. listopadu 2019
3. trénink Hamilton (1:08.320)
Kvalifikace Verstappen (1:07.508)
Neděle 17. listopadu 2019
Závod 18.10