Změna v jezdeckém složení Force Indie přijde, naznačil Mallya

Force India jako jediná stáj startovního pole ještě nepotvrdila ani jednoho jezdce, ale podle vyjádření jejího šéfa Vidžaje Mallyi můžeme očekávat změny.
Změna v jezdeckém složení Force Indie přijde, naznačil Mallya

V loňské sezóně hájili barvy indického týmu Adrian Sutila a Vitantonio Liuzzi. Nic nenasvědčuje tomu, že by Sutil měl odejít, ale v opačné situaci je navzdory platné smlouvě Vitantonio Liuzzi.

"V současnosti uzavíráme naše jezdecké složení a jsem opravdu vzrušený tím, co přijde," prolomil mlčení týmu Mallya. Dá se tedy očekávat, že se jezdecké složení změní, přičemž ve hře jsou Paul di Resta a Nico Hülkenberg.

Až svoji soupisku uzavře Force India, přijde oznámení druhého jezdce týmu HRT. Tím první se stal minulý týden Narajn Kartykejan.

"Jsem nadšený, že se Narajn vrátil do formule 1 s HRT a v nadcházejícím roce mu přeji vše nejlepší," řekl Mallya. "My jsme s Narajnem v jistou dobu jednali o návratu, ale v této fázi našeho vývoje pro něj nebyla ta správná chvíle."

Mezitím došlo u indické stáje ke změnám na ostatních místech. Odcházejícího technického ředitele Marka Smithe, který míří do týmu Lotus, nahradí Andy Green, a závodním šéfinženýrem se stal Dominic Harlow.

Diskuze (18) Další článek: Dohodu o omezení zdrojů jsme neporušili, brání se Red Bull
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.
15. ledna | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
15. ledna | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.
15. ledna | Ferrari by mělo mít 17. února (den před testy) v Barceloně filmovací den.