Zlepšilo se Ferrari? Hungaroring napoví, myslí si Binotto

Ferrari má problémy s pomalými a středně rychlými zatáčkami. Na vůz nasadilo několik novinek a Maďarsko by mělo být testem, zda fungují.
Zlepšilo se Ferrari? Hungaroring napoví, myslí si Binotto

Ferrari řeší své problémy s pomalými a středně rychlými zatáčkami. Silverstone je poměrně rychlý okruh, v Německu potkaly vozy Ferrari v kvalifikaci technické problémy a v závodě pršelo. Maďarsko tak bude podle Binotta určitým testem.

„Budapešť je trať, kde je chlazení obvykle důležitým faktorem a kde auta jezdí v konfiguraci s maximálním přítlakem,“ řekl Binoto.

„Pneumatiky dostávají zabrat kvůli typu zatáček platí to i pro jedno kolo při kvalifikaci.“

„Bude důležité zjistit, zda tento závod poskytne další potvrzení, že se naše auto zlepšilo na různých typech tratí.“

„Budeme se spoléhat na díly, které jsme nedávno nasadili, a také na některé aerodynamické aktualizace. Samozřejmě se také zaměřujeme na vyřešení našich nedávných problémů se spolehlivostí, abychom se ujistili, že se znovu nevyskytnou.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson 

Další článek: Video: Red Bull předvedl v Německu rekordní zastávku

15:03 | George Russell testoval v Abú Dhabí s Mercedesem pneumatiky pro rok 2021. Během dvou dnů ujel 218 kol.
8. prosince | Plány Alonsa pro rok 2020: Dakar a Indy, pro rok 2021: zpět v F1 nebo WEC (hypercary). Martin Brundle spekuluje, že by se Alonso mohl do F1 vrátit s Renaultem.
6. prosince | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz