Zetsche: chceme vyhrát, v posledním závodě a o dva body

lež jak věž....vsadím se o co chcete, že jesi Ferrari nebo aspoň Sebastian bude od začátku konkurence schopnej a na body to bude krvavě vyrovnaný, tak Mercedes(Toto a Zetsche s Lauou) na nás budou valit a na Ferrari budou prskat, jak je to jenom díky jejich "prej tajnýmu a ilegálnímu testu s Haasem", to najednou celej Zetsche Mercedes Korporace otočí o 180° a bude jenom prskat a brečet....

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

To si myslím, že ne. To není Horner a jeho parta. Osobně bych si přál, aby tomu tak bylo...a bojovalo se každý závod.

Stanouš

jurgenb  |  12. 01. 2016 16:40

Chcete vyhrát v posledním závodě a o dva body? Tak proč jste odmítli dodávat motory RedBullům?
Více nemá asi cenu komentovat. Říkám A a dělám B - to je politika Mercedesu.

Iscarian  |  12. 01. 2016 18:27

Nevyšiluj, Red Bull určitě naleje ten svůj zázrak do toho Tag Heueru a poletíte s větrem o závod. Se divim, že tě za ty roky ty PR kecy udivujou...

jurgenb  |  12. 01. 2016 18:55

Neudivují mě až tak ty PR kecy, na ty si člověk zvykne a jsou všude. Ale udivuje mě ta jejich drzost v situaci, kdy všichni ví, že tu byly stáje, které o jejich motory stály. A podotýkám špičkové stáje.

Renaultu (nebo motoru Tag Heuer) nevěřím. Renault dva roky tápe a neposouvá se vpřed. Byl by to velký šok, kdyby Renault udělal nějaký znatelný a výrazný pokrok.

Jen tak odhaduji, že Honda vyladí své rekuperace a bude třetím nejsilnějším motorem. Tam sice špatně začali, ale jejich pokrok je vidět. Nemyslím si, že budou prohánět Ferrari či dokonce Mercedes, ale pokrok tam určo bude.

crazytunny  |  13. 01. 2016 18:35

Jakej pokrok? To ze v poslednim zavode zajel Alfons 3ti nejlepsi kolo na supersoftech a s lehkym autem? :)))

Divák F1  |  12. 01. 2016 21:05

Co Ti na tom nedodávání RB neni jasný......dyť to píše.....chtěj o dva body vyhrávat....né prohrávat....

Takový vyjádření na prd a jen tak do větru. Všechny podobný vyjádření jsou jenom keci. Nikdo z nich se přece nemůže chtít strachovat o svůj titul a prašule, který z toho vyplývají. Stejně jako vyjádření Ferrari v poslední době. Jednou to vypadá super nadějně, za týden nestíhají, za 2 dny je to všechno ok a doženou to...... Podle mě jsou to jen žvásty aby se něco dělo, nebo aby zblbly soupeře. Začínám se bát, že po 2 letech se ve Ferrari opět začíná víc kecat než dělat. To stejné si myslím o vyjádřeních všech týmů ohledně vývoje. Před dvěma lety touhle dobou sahalo Ferrari po titulu, všichni byli optimističtí atd. Pak to tak dopadlo. Nikdo přece nemůže odhadnout, jak si povede, když neví co dělají ostatní. Nedávno Verstappen o motorech Ferrari. McLaren-Honda o tom jak stáhnou na soupeře 2 vteřiny.....Prostě řeči aby se něco dělo.

Coehoorn  |  12. 01. 2016 17:40

Ku Ferrari zakladný problém je v tom ,že novinári rozkuskujú niake vyjadrenie a navyše ešte ho uverejnia bez otázky. Marchione nepovewdal,že nestíhajú,len že začali kôli munuloročnému vývoju neskôr a že dúfa,že sa Arri na to nebude sťažovať a vyhovárať. A médiá vytrhnutou citáciou z toho urobili niečo čo nikdo nepovedal.

-ERACER-  |  12. 01. 2016 15:32

Já nevím proč toto pořád týmy a lidé z popředí F1 praví místo toho aby říkali opravdu něco od srdce co by lidi potěšilo a bavilo číst tak místo toho čtou jen to co mají naordinované od PR oddělení nic víc. Tyhle články jsou odpad, respektive tato vyjádření. Naprosto nic neříkající věci , jen lži.

Coehoorn  |  12. 01. 2016 17:37

Korporátna kultúra,bohužial.

Nevím jestli si lidi v Mercedesu myslí, že jsme úplně blbí a nebo těm sračkám, co vypouštěj, někdo věří

Forza Ferrari!!! MICHAEL SCHUMACHER

Leonfill  |  12. 01. 2016 15:35

Po tych lamentacnych clankoch a sebavedomych srackach od ferrari sa to aspon vyrovnava...zjednoduseno uhorkova setona.

FrancoisCEVERT  |  12. 01. 2016 15:20

Takhle povedená partička se jen tak nevidí, ti se hledali až se našli, anebo i tady je to dílem......44.... N W O ?

Coehoorn  |  12. 01. 2016 14:19

Tieto naprosto dementné PR keci čo vypúšťa poslednú dobu Mercedes sú neskutočné už...