Záznam ze Schumacherovy kamery potvrdil pomalou jízdu

Ještě před oficiální tiskovou konferencí státního zastupitelství v Albertvillu se na veřejnost dostaly některé poznatky z vyšetřování.
Záznam ze Schumacherovy kamery potvrdil pomalou jízdu

Jak jsme vás už informovali minulý týden, Schumacher měl při lyžování na své helmě sportovní kameru, kterou po menším odkladu předala jeho rodina vyšetřovatelům.

Ti ji prozkoumali a zjistili, že záznam Schumacherovy nehody zůstal zachovaný, takže ho mohli prostudovat. Obrázky potvrdily, co říkalo několik svědků.

A to konkrétně, že Schumacher jel na neupraveném svahu mezi sjezdovkami Mauduit a Biche. Opravdu jel pomalu, ale jeho lyže se zachytila o kámen skrytý pod sněhem. Při tom přepadl dopředu a hlavou narazil na jiný kámen, který v záznamu není vidět.

Zbytek příběhu veřejnost už zná, helma praskla a Schumacher si vážně poranil hlavu.

Oficiální závěry vyšetřování prezentují vyšetřovatelé dnes na tiskové konferenci v 11 hodin.

Další článek: McLaren představí MP4-29 ještě před začátkem testů

14:19 | W Series uveřejnila kalendář pro letošní rok. Opět v rámci doprovodného programu F1: Miami, Španělsko, Velká Británie, Francie, Maďarsko, Japonsko, USA, Mexiko.
10:34 | Už tento víkend se jede 60. ročník 24 hodin v Daytoně, ve startovní listině jsou i expiloti F1 Kevin Magnussen a Marcus Ericsson či úřadující šampion IndyCar Álex Palou! Foto: IMSA odkaz
17:52 | Robert Švarcman dnes ve Fioranu s vozem z roku 2018 odjel 44 kol nebo také 131 km. Zítra budou jezdit Sainz a Leclerc.
15:27 | McLaren dnes v 19:00 nastartuje motor ve svém letošním voze.