Zatím nepodávám stoprocentní výkony, přiznává Senna

Bruno Senna zatím nedohnal výpadek z první poloviny letošní sezóny, který musel strávit mimo monopost. Neustále se učí a zatím nemůže jezdit naplno.
Zatím nepodávám stoprocentní výkony, přiznává Senna

Brazilec dosahuje dobrého pokroku, v Belgii předvedl velmi dobrý kvalifikační výkon a v Itálii získal první body v kariéře. Ale ke spokojenosti má zatím daleko. "Pořád je tu několik oblastí, ve kterých se musím zlepšit," přiznal. "Potřebuji zlepšit své technické znalosti vozu R31 a musím dopilovat některé aspekty mého řízení, určitě zatím nejsem stoprocentní."

Senna je proto přesvědčený, že až se pro něj jezdění stane rutinní záležitostí jako dřív, bude dosahovat lepších výsledků.

"Každý víkend vstřebávám všechny možné informace a doufám, že jako tým budeme i nadále bodovat a postupovat do třetí části kvalifikace," řekl. "V sobotu odpoledne bychom měli být pravidelnými účastníky třetích částí kvalifikací. Doufejme, že až se víc sžiju s vozem, budu pro tým získávat víc bodů."

Nejtěžší pro Brazilce zůstává práce s obutím. "Dostat maximum z pneumatik Pirelli není snadné, je třeba se hodně naučit, ale je zřejmé, že mají potenciál, takže doufám, že to všechno dám dohromady v příštích závodech," dodal.

Další článek: Petrov si ve startovním poli nejvíce cení Hamiltona