Zasloužím si Nobelovou cenu, říká ironicky bývalý šéf Caterhamu

Manfredi Ravetto popírá slova Tony Fernandese, že by dnes už bývalý nový majitel týmu někomu neplatil.
Zasloužím si Nobelovou cenu, říká ironicky bývalý šéf Caterhamu

Bývalý šéf Caterhamu Manfredi Ravetto považuje situaci okolo Caterhamu z posledních dní za podivnou a nešťastnou.

„Výsledkem je, že formule 1 ztrácí tým a to v nešťastné době, protože se to současně stalo také Marussii,“ říká Ravetto pro Autosport.

Fernandes: Kupující nesplnil všechny podmínky

Fernandes: Kupující nesplnil všechny podmínky

Fernandes prohlásil, že nový majitel neplatil věřitelům, což bylo součástí smlouvy. Když ji nedodržel, nemohl dostat akcie. Ravetto to ale odmítá.

„Po celou dobu, co jsme tam byli, jsme měli věřitele pod kontrolou, vozy jezdily a zaměstnanci dostávali své mzdy. Tečka. To je něco, co nikdo nemůže popřít.“

„Pokud někdo (Fernandes) říká na Twitteru, že jsme neplatili, že jsme nikdy nezaplatili věřitelům a že jsme to nikdy neměli v úmyslu, pak se omlouvám, ale když tým fungoval 4 měsíce bez placení věřitelů, tak to znamená, že si zasloužím Nobelovou cenu za ekonomii.“

Ravetto doufá, že se pravda ukáže u soudu.

Další článek: Buttona čeká odsun o pět míst

18:23 | Novou smlouvu má mít také Spa... nejméně do roku 2022.
12:23 | Roger Penske potvrdil, že se Ferrari zajímá o vstup do IndyCar od roku 2022, kdy budou zavedeny hybridní motory.
4. června | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
4. června | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.