Zamíří Heikki Kovalainen do DTM?

Finského závodníka čeká test vozu DTM. Projet by se měl ve voze BMW, za které jezdí Timo Glock.
Zamíří Heikki Kovalainen do DTM?

Heikki Kovalainen skončil ve formuli 1 na konci sezóny 2012, když mu Caterham neprodloužil smlouvu. Poté se ještě vrátil na dva závody na konci loňské sezóny, když nahradil zraněného Kimiho Räikkönenau Lotusu. 

Jeho výkony ale nebyly tak přesvědčivé, aby se mohl v současné tvrdé konkurenci ucházet o závodní sedačku. Je velmi nepravděpodobné, že bychom bývalého jezdce McLarenu v jeho 32 letech ještě někdy ve formuli 1 viděli.

Klepněte pro větší obrázek

Kde bychom ho ale vidět mohli, je šampionát německých cestovních vozů. Kovalainen by měl tento týden na Lausitzringu testovat s BMW.

V letošním roce jezdí v DTM tři bývalí piloti formule 1. Navrátilec a bývalý šampion Paul Di Resta u Mercedesu, Vitalij Petrov u jiného týmu ale také ve voze Mercedes a Timo Glock u BMW.

Diskuze (1) Další článek: Sebastian Vettel mění od příštího roku závodního inženýra
10:56 | 91. narozeniny dnes slaví Bernie Ecclestone.
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".