Zamíří Heikki Kovalainen do DTM?

Finského závodníka čeká test vozu DTM. Projet by se měl ve voze BMW, za které jezdí Timo Glock.
Zamíří Heikki Kovalainen do DTM?

Heikki Kovalainen skončil ve formuli 1 na konci sezóny 2012, když mu Caterham neprodloužil smlouvu. Poté se ještě vrátil na dva závody na konci loňské sezóny, když nahradil zraněného Kimiho Räikkönenau Lotusu. 

Jeho výkony ale nebyly tak přesvědčivé, aby se mohl v současné tvrdé konkurenci ucházet o závodní sedačku. Je velmi nepravděpodobné, že bychom bývalého jezdce McLarenu v jeho 32 letech ještě někdy ve formuli 1 viděli.

Klepněte pro větší obrázek

Kde bychom ho ale vidět mohli, je šampionát německých cestovních vozů. Kovalainen by měl tento týden na Lausitzringu testovat s BMW.

V letošním roce jezdí v DTM tři bývalí piloti formule 1. Navrátilec a bývalý šampion Paul Di Resta u Mercedesu, Vitalij Petrov u jiného týmu ale také ve voze Mercedes a Timo Glock u BMW.

Další článek: Sebastian Vettel mění od příštího roku závodního inženýra

12:50 | Pierre Gasly potvrzen v týmu AlphaTauri pro rok 2021.
9:35 | Mercedes a Aston Martin budou více spolupracovat, což se určitě promítne i ve F1. Mercedes navýší podíl v Astonu na 20 %. Ten získá přístup k technologiím elektrických pohonů.
18:46 | Kvůli dvoudennímu víkendu v Imole se musela měnit pravidla a další věci. Méně bude i pneumatik. Místo 13 sad jen 10: dvě sady tvrdých, dvě střední a šest měkkých. Tři sady musí být po tréninku vráceny.
18:15 | Roman Staněk byl odpoledne v Jerezu nejrychlejší v testech... formule 3 měla v datech chybu. Opravujeme to...

GP Emilia Romagna

Sobota 31. října 2020
Trénink 10.00–11.30
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 1. listopadu 2020
Závod 13.10