Zamíří Ericsson do Sauberu?

Sauber je jedním z dalších týmů, který má ekonomické problémy, což ani sám nepopírá. Situaci navíc zhoršuje jeho pozice v Poháru konstruktérů a tedy očekávaný propad v přísunu peněz. Podle švýcarských médií by mohl pomoci Marcus Ericsson.
Zamíří Ericsson do Sauberu?

Marcus Ericsson je momentálně bez práce, což se ale nedá říct o jeho manažerech, kteří intenzivně jednají a to se třemi týmy formule 1. Podle švýcarského Blicku se už Ericsson dohodl nebo je blízko dohodě se Sauberem. Vábničkou má být přitom slušný balík peněz od Ericssonových sponzorů – konkrétně 20 milionů švýcarských franků (440 milionů korun).

Nejedná se zatím o úplně důvěryhodnou informaci, takže si budeme muset počkat. Do Sauberu se prý ale také s menším balíkem peněz tlačí Švýcar Fabio Leimer.

Ericsson jedná o své budoucnosti se třemi týmy

Ericsson jedná o své budoucnosti se třemi týmy

Další článek: Räikkönen popírá spekulace, že by byl vůz pro příští rok špatný

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.