Zaměstnanci McLarenu nemakají jako já, zlobil se Dennis

Na veřejnost se dostaly úryvky z projevu Rona Dennise k zaměstnancům McLarenu. Tým se to nyní snaží uvést na pravou míru.
Zaměstnanci McLarenu nemakají jako já, zlobil se Dennis

V britském tisku se objevila slova Rona Dennise, ve kterých říká, že šéf týmu „dostal dobrý kopanec do p***. McLaren potvrdil existenci podobného výroku po GP Španělska, ale snaží se situaci napravit.

„Ron je závodník, vítěz a vůdce,“ uvádí McLaren pro Sky Sports. „Jeho odhodlání po úspěchu je legendární a nakažlivé. Je respektován všemi zaměstnanci McLarenu. Jeho rétorika může být občas náročná, ale je to vždy inspirující. Konkrétně jeho výrok, citovaný v novinách, byl míněn s humorem, byl tedy vytržen z kontextu.“

Dennis měl rovněž kritizovat 500 zaměstnanců McLarenu, když řekl, že nemakají tak, jako on – 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Tento výrok už mluvčí nekomentoval. Nejmenovaný zaměstnanec McLarenu ale pro Daily Mail uvedl, že podobné výroky na morálce nepřidají.

 Honda se zlobí na Španěly kvůli smyšlenému článku

 Honda se zlobí na Španěly kvůli smyšlenému článku

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: Fanoušci se mohou vyjádřit k F1 ve velké anketě

9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.