Zákaznici Ferrari dostanou nové motory. Mají přinést 40 koní!

Haas a Sauber dostanou v Maďarsku další specifikaci pohonné jednotky. Má přinést masivní zlepšení.
Zákaznici Ferrari dostanou nové motory. Mají přinést 40 koní!

Podle webu RACER dostanou zákaznici Ferrari třetí specifikaci spalovacího motoru. Tovární tým má trochu jiný harmonogram nasazování omezeného počtu komponent, takže motor nasadí až tradičně ve Spa nebo v Monze, kde je motor přece jen důležitější než na Hungaroringu.

„Máme zde nový motor, motor číslo tři,“ řekl Steiner. „Nevím přesně, nemám čísla. Doufám, že to bude opět dobrý krok. Ferrari vám dám příležitost, pokud nechcete, můžete říct ne.“

„Náš systém chlazení je jiný. Máme teď šanci zjistit, zda potřebujeme něco udělat. Pokud jezdíte v pátek s motorem a máte problém, můžete se pro závod vrátit k motoru číslo dva a připravit se na další závod.“

Podle webu RACER má nová specifikace přinést až 40 koní v porovnání s předešlou specifikací.

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Situace Force Indie je kritická, přiznal Pérez

16:12 | Ferrari bude testovat ve Fioranu s vozem SF71H z roku 2018. Harmonogram: Pondělí: Alesi, Armstrong, Švarcman Úterý: Leclerc Středu: Sainz Čtvrtek: Sainz (dop.), Shumacher (odp.) Pátek: Schumacher (dop.), Ilott (odp.) U Leclerca se čeká na neg. test na COVID-19.
22. ledna | Ferrari má první ženu v jezdecké akademii – šestnáctiletou Mayu Weug.
22. ledna | Marcus Armstrong, kterého podporuje Ferrari, bude letos závodit ve F2 za tým DAMS.
22. ledna | Změna. Letošní sezóna WEC nezačne v Sebringu ale v Portimao. Pojede se od 2. do 4. dubna. O měsíc později se tam MOŽNÁ vydá F1.