Zahynul Sean Edwards, syn bývalého jezdce F1, kterého si zahrál v Rivalech

Vedoucí jezdec seriálu Porsche Supercup zahynul, když v roli instruktora školil jiného jezdce.. Ve filmu Rivalové hrál svého otce Guye, který roku 1976 na Nürburgringu pomáhal zachraňovat Nikiho Laudu.
Zahynul Sean Edwards, syn bývalého jezdce F1, kterého si zahrál v Rivalech

V uplynulém týdnu zasáhla motorsport smutná zpráva. Vedoucí jezdec seriálu Porsche Supercup, který se jezdí jako doprovodný k formuli 1, 15. října tragicky zahynul, když na Queensland Raceway v australském Willowbanku prováděl jezdecká školení. Při nehodě Willa Holzheimera byl na sedadle spolujezdce jako instruktor. Zemřel v nemocnici v Brisbane na následky četných popálenin a dalších poranění. Holzheimer je už v těchto dnech mimo ohrožení života.

Sean Edwards závodil také s vozem Mercedes-Benz SLS AMG GT3, se kterým v loňském i letošním roce vyhrál 24 hodin v Dubaji, letos přidal i triumf ve 24 hodinách na Nürburgringu. Loni se představil i ve 24 hodinách Le Mans, letos startoval ve 12 hodinách v Sebringu.

Šestadvacetiletý Sean byl synem bývalého jezdce F1 Guye Edwardse, který roku 1976 na Nürburgringu pomáhal vyprostit Nikiho Laudu z hořícího vozu. Sean si svého otce zahrál ve filmu Rona Howarda Rivalové.

Další článek: Technika: Williams FW07 a FW08 - s přísavným efektem k úspěchu