Žádnou nabídku od Ferrari jsem nedostal, řekl Brawn

Ross Brawn byl v uplynulých dnech spojován s Ferrari. Do Maranella se měl prý vrátit jako poradce, ale odmítl to.
Žádnou nabídku od Ferrari jsem nedostal, řekl Brawn

„S Ferrari jsem vůbec nekomunikoval, takže nevím, odkud všechny tyhle příběhy pocházejí,“ uvedl Brawn pro Motorsport.com. „Nedostal jsem návrh a neřekl jsem ne!“

„Nemám žádné plány na návrat do F1. Nenašel jsem nic, co by mě nadchlo více, než to, co nyní dělám. Život je v jistém způsobu hladší a vyváženější, ale samozřejmě nemám ty vrcholy vzrušení, které mi dávalo závodění.“

Brawn si ale nestěžuje. Se současným životem je spokojený. Připouští, že vzrušení ze závodu mu občas chybí, ale už dříve řekl, že nechce cestovat celý rok po světě. Neví, co by ho přesvědčilo názor změnit.

„Nikdy neříkám nikdy, ale upřímně, nevím, co by to mělo být. Můj život je docela zaneprázdněný, nemám volné dny.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Manor má nového šéfa, přišel z Renaultu

Témata článku: ,

Aktuality

14:55 | Podle Auto Motor und Sport se do výběrového řízení na dodavatele pneumatik pro roky 2025 až 2027 kromě Pirelli přihlásí také Bridgestone. Nový zájemce bude v nevýhodě, protože by musel vyvíjet dva druhy pneumatik – pro rok 2025 a pak kvůli novým PJ a vozům pro 2026 dál. 
13:44 | Hornerovi se příliš nelíbí sprint v Baku. Pro fanoušky podle něj super, pro peněženky týmů ale ne (větší pravděpodobnost nehod). 
9:18 | Kvalifikaci F2 vyhrál Iwasa. Staněk skončil 17. Kvalifikace se odjela na mokré trati a byla dvakrát přerušena červenou vlajkou. Podruhé po nehodě Martinse... pak už kvalifikace restartována nebyla. 
3:59 | Všichni jezdci obou zákazníků Ferrari (Alfa, Haas) nasadili druhý motor. 

GP Austrálie 2023

Pátek 31. března 2023
1. trénink Verstappen
2. trénink Alonso
Sobota 1. dubna 2023
3. trénink 03.30–04.30
Kvalifikace 07.00–08.00
Neděle 2. dubna 2023
Závod 07.00