Začínáme ztrácet, varuje Pérez

Sergio Pérez je přesvědčen, že Force India bude mít v nadcházejících dvou závodech dobrou příležitost navázat na úspěchy z úvodu sezóny.
Začínáme ztrácet, varuje Pérez

To totiž Pérez se svým týmovým kolegou Nicem Hülkenbergem pravidelně bojovali o pozice v nejlepší pětce, v posledních třech závodech však jejich forma klesla. V současnosti je Force India na páté pozici s jednobodovým náskokem na McLaren.

„Ztrácíme. Williams podle všeho udělal krok vpřed, stejně jako Ferrari, takže jsme v tuhle chvíli trochu moc daleko. Přijdou ale pro nás dobré závody, jako Monza a Spa, takže máme dobrou příležitost.

Musíme udělat krok vpřed. Víme, že nejsme dost silní, a měli jsme velké štěstí, že jsme v poslední době dojížděli na těch pozicích, na kterých jsme dojížděli. Musíme na vůz nasadit nějaká vylepšení,” řekl Mexičan.

Pérez: Force India je v určitých ohledech na úrovni McLarenu

Pérez: Force India je v určitých ohledech na úrovni McLarenu

Pérez přitom ví, kterých oblastí by se ta vylepšení měla týkat. „Hodně ztrácíme v zadní části vozu a provozní okno je dost malé. Vůz jsme zlepšili, ale zřejmě ne dost a hodně týmu se na nás rychle dotáhlo.

Váš názor Další článek: Maldonado se u Lotusu cítí lépe
21. září | Hankook potvrdil, že se účastní výběrového řízení FIA na dodávání pneumatik pro F1.
20. září | Leclerc odjel na okruhu Paula Ricarda s aktuálním vozem Ferrari v rámci testů pro Pirelli 120 kol. Testoval i Bottas s Mercedesem (102 kol).
20. září | Buemi se do F1 nevrátí, zůstává ve formuli E a bude jezdit za Nissan.
19. září | Force India nasadí v Rusku do prvního tréninku Latifiho.