Za Petrova se u týmů přimlouvá Ecclestone

Manažerka Vitalije Petrova Oxana Kosačenková se může při jednání o novém místě pro svého jezdce spolehnout na podporu šéfa formule 1.
Za Petrova se u týmů přimlouvá Ecclestone

Petrov po ztrátě sedačky u Lotusu stále doufá, že bude letos závodit. Jeho osud má v rukou jeho manažerka Kosačenková, která vede jednání. Ta potvrdila, že je ruský jezdec stále ve hře o závodní sedačku, i když odmítla sdělit, u kterého týmu či týmů. Na své straně má i Bernieho Ecclestona.

"Jakmile vyšlo najevo, že nemůžeme zůstat u Lotusu, promluvila jsem s Berniem," řekla pro agenturu Ria Novosti. "Vyjádřil svoji podporu a snažil se promluvit s týmy."

"Týmy jsou ale na Berniem Ecclestonovi zcela nezávislé, takže on bohužel nemůže nijak ovlivnit jejich rozhodování."

Petrov je spojován především s místem Jarna Trulliho u Caterhamu. Kosačenková sice identitu možného nového zaměstnavatele svého jezdce nepotvrdila, ale uvedla, že zatím není nic uzavřeno.

V roce 2014 bude mít v kalendáři Grand Prix premiéru Rusko a pořadatelům by hodně pomohlo, pokud mi měli na startovním roštu ruského jezdce.

Další článek: Telefonická omluva mi nestačila, řekl Lux ke zranění způsobeném Sutilem

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10