Za Ecclestona by se to nestalo, řekl Carey o příběhu chlapce v Barceloně

maxabugi  |  17. 05. 2017 20:56

At v tom je cokoliv,v každém případě ten malej klučina má zážitek pro kterej tam sice nejel,ale zažil překvápko díky všímavem lidem.Myslím si osobně,že nikdo jak to píšou nikoho nikam neposílal za nějakým účelem.Spíš si myslím,že někdo čučel na to jak bulí za Kimiho a tak se tam někdo tím směrem rozešel a je.Kluk má čapku s podpisem a je štastnej.

zeto  |  17. 05. 2017 20:48

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit tuto větu "Získali jsme veškerou tu mediální pozornost o malém chlapci."? Předem díky.

Farblade  |  17. 05. 2017 08:52

Mě se to moc líbilo,moc pěkný gesto. Kimi je pašák

C3luar  |  16. 05. 2017 22:28

Nepozerajme sa na toto len z pohľadu tejto situácie ale globálne ...

Od kedy dedo odišiel je cítiť že LM to chce viac fanúšikom priblížiť ... aj Hamilton povedal sám a pod že už ich nebaví to uzavretie a pod. nemôže ani natáčať nič na mobil aby mu dávnejšie Bernie ten telefon nezhabal ... lebo ako sa sám vyjadril pre neho je fanúšik len ten kto má hodinky Rolex a pod. to je žiaľ z jeho úst a nie mojich. LM to viac otvára fanúšikom (videá na soc. sieťach, rozhovory, zostrihy atd atd) a to je fajn, aj toto bolo veľmi vkusné a milé, to že tam bol Kimi je len fajn ten jazdec má stále silný fanklub a ako je vidieť aj u malých fanúšikov. Za mňa od pôsobenia LM palec hore ...

Hele to gesto bylo super a udělalo to opravdu radost, ale jestli se to chce mediálně využívat k vyřizování účtů s Ecclestonem tak mi to přijde ubohé.

#BelieveInAlonso

Mě začíná připadat že to byl pouze záměr kvůliba Eklákovi, na toho klučinu přitom každý kašlal....prostě jen dobrá reklama-hele jací jsme my hodní !!

No rád bych věřil že čistou motivací byl smutek a pláč toho dítěte, neb i mě ho bylo líto, ale je jasné že F1 je kalkulativní mediální byznys a takovej krok se prostě vyplatí. Ale ok, spekulovat proč není třeba, i tak to bylo super, jen že tyhle pindy k tomu to pak dost sráží.

#BelieveInAlonso

jasan, zprvu byl ten úmysl jistě dobrý, ale teď se slz toho chlapce začne naopak zneužívat, naštěstí jemu zážitek už zůstane

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 16. 05. 2017 21:44

PuffyIceman  |  16. 05. 2017 21:01

Takze keby sa to stalo minuly rok a Ferrari by pozvalo toho chlapca do paddocku, tak by mu v tom Ecclestone branil vlastnym telom? Tomu neverim.

Kdyby neodrovnali Kimiho, tak by se to nestalo, páč Kimi panuje, je Kůl, a všichni ho maj rádi, kromě pár žlučařů od FA.
Chlapec ukázal jádro fanklubu KR. Je to síla, která nemá obdoby.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Valentino Rossi má ten fanklub nesrovnatelně větší....taky se ale není co divit když ač je ještě starší než Kimi tak nepotřebuje dělat nosiče vody, ale bojuje o titul...ale tak je pravda že VR je o třídu lepší jezdec ve své kategorii než kdy byl Kimi v F1.

Icewoman  |  16. 05. 2017 21:37

Copak, šlápl ti Kimi na kuří oko, že na něj neustále pliveš SÝRU?

Já na něj nic neplivu..vidíš že bych ho snad nějak pomlouval? ( jako Moudrý Alonsa což Ti nevadí že....) Pouze jsem napsal že VR je přeci jen někde jinde když už tu padlo slovo o fanouškovském jádru....

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 16. 05. 2017 21:41

Icewoman  |  16. 05. 2017 21:43

A že v F1 vytahuješ Rossiho a tím srovnáváš hrušky s jablky?

Co by ne ? Oboje je jedlé-oba jsou závodní jezdci.....

Mimochodem-máš se ?

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 16. 05. 2017 21:45


1 2