Wurz ukončil jednání s USF1, do formule 1 se zřejmě nevrátí

Soustředí se na jiné závodní série.
Alex Wurz patřil coby zkušený testovací jezdec mezi poptávané zboží zejména mezi novými týmy, ale do formule 1 se nakonec pravděpodobně nevrátí. Možnost měl s týmem USF1, pozornost však obrátil k jiným vozům.

"Byla tu jednání s USF1, ale teď už je s nimi konec," řekl Wurz pro motorline.cc. "Teď se chci stoprocentně soustředit na tovární tým Peugeot, budu závodit v 24 hodin Le Mans a dalších závodech."

Rakušan zároveň odmítl, že by ho od USF1 odradily pochybnosti o budoucnosti týmu. "Ne, byla to srdeční záležitost," uvedl. "Ve formuli 1 bych si mohl vydělat více. A jsem přesvědčený, že USF1 uspěje a přinese americké technologie do formule 1."

"Dokonce i lidé jako Chip Ganassi jsou přesvědčení, že se USF1 na startovní rošt postaví."

Wurz se také pokoušel o vstup do formule 1 s novým týmem, finanční podporu měl od Superfundu. Výběrovým řízením FIA ale neprošel.
Další článek: Pro tým Force India budou v příštím roce závodit Sutil a Liuzzi

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.