Wolffová zůstane u Williamsu, manžel Toto se stává soupeřem

Testovací jezdkyně Williamsu Susie Wolffová nehodlá následovat svého manžela a bývalého ředitele týmu do Mercedesu.
Wolffová zůstane u Williamsu, manžel Toto se stává soupeřem

Wolff si sice ponechá podíl ve Williamsu, ale všechny funkce opustí. Bude totiž řídit motorsport u Mercedesu a stane se i ředitelem jeho týmu v Brackley, přičemž v něm získá 30% podíl.

Jeho manželka Susie oznámila, že manžela následovat nebude. "Jsem hrdou členkou týmu Williams," prohlásila. "Nikdy jsem neuvažovala, že bych odešla. Za svého manžela jsem velmi ráda, na trati s ním budeme tvrdě bojovat!"

Wolffová, která od roku 2006 závodí v DTM, se stala testovací jezdkyní Williamsu už loni. V říjnu poprvé usedla za volant formule 1, svezla se s FW33 na okruhu v Silverstonu.

Další článek: Mexiko se chce vrátit do kalendáře už příští rok

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.