Wolffová se letos sveze v trénincích i testech

Williams v předstihu potvrdil, že Susie Wolffová nebude letos jezdit jen v simulátoru, ale také na trati.
Wolffová se letos sveze v trénincích i testech

Wolffovou jsme letos viděli v první den prvních testů v Barceloně, kde odpoledne bourala s Nasrem. Williams před letošní sezónou Wolffovou povýšil a nyní potvrdil, že jsme ji neviděli na trati letos naposledy.

Wolffová se objeví v prvním pátečním tréninku a to v rámci GP Španělska a GP Británie. Kromě toho se zúčastní sezónních testů v Rakousku, které následují po velké ceně na Red Bull Ringu. 

„Našim cílem pro tento rok je navázat na úspěch z roku 2014. Přes zimu jsem hodně trénovala, takže jsem fyzicky v nejlepší formě, v jaké jsem kdy byla,“ řekla Wolffová. 

„V minulé sezóně udělala Susie dojem svými výkony během prvních tréninků v Silverstone a v Hockenheimu a my ji rádi dáme další šanci testovat v roce 2015,“ řekla Claire Williamsová. 

Foto: Pirelli

Další článek: Carmen Jordá odráží kritiky

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.