Wolff zůstane u Mercedesu. Možná ale bude méně vidět

Wolffovi končí smlouva. U Mercedesu by měl zůstat, ale jeho role bude možná jiná.
Foto: Getty Images / Bryn Lennon
Wolff zůstane u Mercedesu. Možná ale bude méně vidět  | Foto: Getty Images / Bryn Lennon

Letos se objevily spekulace, že by Toto Wolff mohl přejít k Astonu Martin, ve kterém koupil i malý podíl. Wolff ale podobné spekulace popřel.

Nyní se však objevila nová – Wolff by se mohl částečně stáhnout a u týmu mít trochu odlišnou roli, která by mu umožňovala nejezdit na všechny závody. 

„Miluji tento tým a fantasticky si rozumím s Olou Kalleniusem (CEO Mercedesu, pozn. redakce),“ řekl Wolff pro Motorsport.com. „Myslím, že tohle je moje místo.“

„Je to jen o tom, že osm let v tomto týmu v roli vedoucího si vybírá svou daň, a to je něco, o čem přemýšlím.“

„Je důležité přijmout správné rozhodnutí pro moji rodinu i pro sebe, ale můžete si být jisti, že budu v tomto týmu nějakým způsobem zapojený.“

Wolffa nyní čeká jeden úkol. Lewis Hamilton stále nemá smlouvu pro příští rok. Obě strany ale opakovaně deklarují, že jde jen o formalitu.

Wolffa pobavily spekulace, že má rozpory se šéfem Daimleru

Wolffa pobavily spekulace, že má rozpory se šéfem Daimleru

Další článek: Nehoda Leclerca nebyla podle Rosberga jen jezdecká chyba

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.