Wolff: Rosberogovi jsem se nesmál

Nico Rosberg nedobrzdil do první zatáčky, musel kličkovat mezi retardéry a Hamilton se dostal před něj. Normální závodní situace, ve které se snaží někteří najít něco více.
Wolff: Rosberogovi jsem se nesmál

Po závodě se objevila spekulace, že Rosberg pustil Hamiltona úmyslně jako trest za kolizi ve Spa. To samozřejmě všichni popřeli. Nyní někteří řeší to, že se sportovní šéf Mercedesu Toto Wolff po chybě Rosberga smál.

Wolff ale tvrdí, že opakované záběry jeho úsměvu byly natočeny ještě před tím, než Rosberg ve 29 kole Velké ceny Itálie nedobrzdil.

„To je opravdu šílené. Ten kdo vezme záběry (smíchu) a snaží se to takto interpretovat, musí být mimo. Nebylo to živě,“ říká Wolff pro Autosport.

„Je to jako když tě sleduje velký bratr. Příště se schovám u inženýrů. Byl tam úsměv, když se ti dva dostali blízko od sebe, reakce na to, že velká bitva je znovu tady,“ dodává Wolff.  

Podle Wolffa nelze brát vážně ani rádiovou komunikaci, protože slyšíme jen něco. Hamilton tak například dostal zprávu, aby pošetřil pneumatiky pro souboj v závěrečných fázích. Vypadalo to, že neuposlechl a nadále na to tlačil. Podle Wolffa ale dostal později zprávu (kterou jsme už neslyšeli), že to tak udělat může.

Wolff odmítá konspirační teorie o vítězství Hamiltona

Wolff odmítá konspirační teorie o vítězství Hamiltona

Diskuze (8) Další článek: Ferrari prý chce Boba Bella
23:58 | Podle webu RACER bude Nico Hülkenberg v pondělí na okruhu Barber testovat vůz McLarenu pro IndyCar.
18. října | Fernando Alonso zdá se pojede v USA se designem helmy, kterým chce podpořit sopečnou erupcí zasažený ostrov La Palma. Více uveřejní ve čtvrtek.
18. října | Bývalý šéf motorářů Renaultu Remi Taffin našel novou práci. Bude technickým ředitelem společnosti ORECA, který působí ve vytrvalostních závodech.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink 18.30–19.30
2. trénink 22.00–23.00
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00