Wolff očekává, že mezi Hamiltonem a Russellem může růst napětí

Spolupráce mezi Hamiltonem a Russellem byla zatím bezproblémová. Toto Wolff očekává, že se to může částečně změnit.
Foto: Getty Images / Clive Rose
Wolff očekává, že mezi Hamiltonem a Russellem může růst napětí  | Foto: Getty Images / Clive Rose

Hamilton měl u Mercedesu tři týmové kolegy. S Rosbergem šlo o hodně vyostřený souboj, který skončil i vzájemnými kolizemi. V případě spolupráce s Bottasem to byl úplně jiný příběh. Jak to bude u Russella? Zatím je klidný vztah, ale tým nebojoval o titul. 

„Myslím, že největším soupeřem pro George a Lewise bylo auto, ne týmový kolega nebo ostatní jezdci,“ řekl Wolff italské verzi webu Motorsport.com.

„A to bylo v některých ohledech určitě výhodné. Používali různá řešení a nastavení, v některých případech dokonce hodně, s cílem vyměnit si dojmy a užitečné informace, abychom se dostali ze situace, kterou jsme zažili.“

„Až budou cílem závody a šampionát, budu vám moci říci, zda se respekt, který dnes mezi nimi vidím, ukáže jako převažující faktor. Když se hraje o ty nejvyšší mety, myslím, že je přirozené, že mezi lidmi panuje určité napětí, ale pokud se lidé zásadně respektují a váží si jeden druhého, pak to nikdy nezajde příliš daleko.“ 

Další článek: Podle Marka se už Vettel nevrátí. On sám se do důchodu nechystá

Témata článku: , , ,

Aktuality

5. října | Podle MotorsportWeek představí Ferrari svůj hypercar pro Le Mans oficiálně 30. října v Imole během tradiční akcie Ferrari Finali Mondiali. Vůz by měl mít název F255. 
5. října | 30. narozeniny dnes slaví Kevin Magnussen. 
5. října | Podle dvou zdrojů BBC je velmi nepravděpodobné, že se tento týden dozvíme něco o rozp. stropech za rok 2021. Jiní říkají, že neslyšeli nic o dalším zpoždění. Dopoledne FIA uvedla, že dnes poskytne aktualizace ohledně harmonogramů procesu dodržování finančních předpisů. 
5. října | Jost Capito potvrdil, že na seznamu jezdců, které Williams zvažuje pro příští rok, je také Mick Schumacher. 

GP Japonska 2022

Pátek 7. října 2022
1. trénink Alonso
2. trénink 08.00–09.30
Sobota 8. října 2022
3. trénink 05.00–06.00
Kvalifikace 08.00–09.00
Neděle 9. října 2022
Závod 07.00