Wolff: O nové smlouvě budeme s Lewisem jednat hned po závodě

Toto Wolff si chce hned v pondělí po závodě sednout s Lewisem Hamiltonem a začít s ním jednat o nové smlouvě.
Wolff: O nové smlouvě budeme s Lewisem jednat hned po závodě

Nico Rosberg už má smlouvu na období po roce 2015 v kapse pár měsíců. „Nechtěli jsme se dostat do situace, kdy bychom museli za rok zaplnit ne jedno ale dvě místa,“ říká Wolff pro ORF.

„Nico je důležitou součástí týmu, dobře zapadá a jeho výkon je dobrý, takže jsme chtěli prodloužit v rané fázi. S Lewisem máme smlouvu na příští rok a v létě jsme začali diskutovat o prodloužení (po roce 2015),“ pokračuje sportovní šéf Mercedesu.

„Dohodli jsme se, že chceme pokračovat a Lewis řekl totéž, ale v určitém okamžiku jsme se rozhodli, že na to není ten správný čas. Duel byl tak intenzivní, že jsme se rozhodli, že bude lepší jednat po Abú Dhabí.“   

„Teď jsme se dohodli, že se spolu sejdeme v pondělí po Abú Dhabí, abychom si o tom promluvili,“ dodal Wolff. 

Další článek: Räikkönen by mohl prodloužit s Ferrari

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna