Wolff: Nemůžeme odpočívat, když je Ferrari blízko

Dva poslední závody se pro Mercedes nevyvíjely úplně podle nejlepšího scénáře. Podle Toto Wolffa nesmí tým usnout na vavřínech.
Wolff: Nemůžeme odpočívat, když je Ferrari blízko

Zatímco na domácí půdě Mercedes dokázal po nevydařeném startu vše zachránit, v Maďarsku to pro něj dobře nedopadlo. Ani jeden z jeho jezdců nedojel na stupních vítězů.

„Ten, kdo udělá tolik chyb, jako jsme udělali my v Budapešti, si nezaslouží být na stupních vítězů,“ řekl Wolff pro Stuttgarter Nachrichten.

Podle Wolffa ale není situace kritická. „Naši jezdci jsou stále na prvním a druhém místě a stejně tak máme solidní náskok v Poháru konstruktérů. Náskok však nepředstavuje ani dvě vítězství v závodech, takže jsme daleko od toho, abychom mohli odpočívat a jezdit do konce sezóny na jistotu. Nikdy nemůžete odepsat Ferrari.“

Vettel a titul? Musíme udělat z nemožného možné, říká

Vettel a titul? Musíme udělat z nemožného možné, říká

Lewis Hamilton sice v závodě udělal řadu chyb, ale Wolff ho kritizovat nechce. „Musíte si uvědomit, že ve vozech sedí lidé. O 24 hodin dříve zajel stejný Lewis fantastickou kvalifikaci a všichni to říkali, takže není důvod nyní předpokládat, že má nějaký problém.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Boullier se zaručil za to, že se McLaren vrátí na čelo