Wolff může svůj podíl ve Williamsu dále navyšovat

Převezme pomalu tým od Williamse a Heada?
Toto Wolff se nedávno stal spolumajitelem týmu Williams, získal menšinový podíl. Frank Williams však naznačil, že se jedná o první krok při zajištění dlouhodobé budoucnosti týmu a připomněl, že tu nebude navždy.

Wolff potvrdil, že jeho zapojení v týmu může růst. Nabízí se tak možnost, že by s postupem času převzal otěže od Williamse a Heada.

"Není to jen obyčejná transakce, v rámci které bych koupil tolik a tolik procent," řekl Wolff pro Der Standard. "Bylo potřeba vytvořit model, v rámci kterého bych mohl svojí účast rozšířit prostřednictvím opcí v dalších letech."

"Frankovi a Patrickovi je oběma přes šedesát a musí myslet na další generaci a budoucnost své společnosti. Oni vědí, že já, na rozdíl od ostatních potenciálních investorů, mám dlouhodobý zájem."

"Pro Williams to byl dobrý první krok k zajištění budoucnosti, pro mě to byla příležitost vstoupit do top týmu - přínosné to bylo pro obě strany."

Tým Williams vlastnili od jeho založení Williams a Head. Třicet let odolávali nabídkám investorů a teprve teď k sobě přibrali Tota Wolffa. V současnosti ale zůstává tým plně pod kontrolou Franka Williamse, ve vedení se nic zatím nemění.
Další článek: Pro McLaren bude v Jerezu testovat Oliver Turvey

20. června | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.
20. června | Za chvíli závod F3. Mokro, pravděpodobnost deště 100 %.
19. června | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.

GP Štýrska 2021

Pátek 25. června 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 26. června 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. června 2021
Závod 15.00