Wolff může svůj podíl ve Williamsu dále navyšovat

Převezme pomalu tým od Williamse a Heada?
Toto Wolff se nedávno stal spolumajitelem týmu Williams, získal menšinový podíl. Frank Williams však naznačil, že se jedná o první krok při zajištění dlouhodobé budoucnosti týmu a připomněl, že tu nebude navždy.

Wolff potvrdil, že jeho zapojení v týmu může růst. Nabízí se tak možnost, že by s postupem času převzal otěže od Williamse a Heada.

"Není to jen obyčejná transakce, v rámci které bych koupil tolik a tolik procent," řekl Wolff pro Der Standard. "Bylo potřeba vytvořit model, v rámci kterého bych mohl svojí účast rozšířit prostřednictvím opcí v dalších letech."

"Frankovi a Patrickovi je oběma přes šedesát a musí myslet na další generaci a budoucnost své společnosti. Oni vědí, že já, na rozdíl od ostatních potenciálních investorů, mám dlouhodobý zájem."

"Pro Williams to byl dobrý první krok k zajištění budoucnosti, pro mě to byla příležitost vstoupit do top týmu - přínosné to bylo pro obě strany."

Tým Williams vlastnili od jeho založení Williams a Head. Třicet let odolávali nabídkám investorů a teprve teď k sobě přibrali Tota Wolffa. V současnosti ale zůstává tým plně pod kontrolou Franka Williamse, ve vedení se nic zatím nemění.
Další článek: Pro McLaren bude v Jerezu testovat Oliver Turvey