Wolff má strach z Ferrari, nesmíme usnout na vavřínech, říká

Ferrari sice letos vyhrálo jen jeden závod, ale nadále intenzivně vyvíjí. Podle Toto Wolffa si musí dát jeho tým na Ferrari pozor.
Wolff má strach z Ferrari, nesmíme usnout na vavřínech, říká

„Když tu máte Ferrari (jako konkurenta) se všemi zdroji, které mají, tak den, kdy přestaneme vyhrávat, může přijít velmi brzy,“ říká Wolff pro Motorsport.com.

„Nestane se to ze dne na den, ale může k tomu pomalu dojít, když usnete na vavřínech.“

Podle Wolffa jsou u Ferrari patrné záblesky výkonu. „Vidíme jejich výkonnost v průběhu jízd. Viděli jsme dlouhé jízdy v pátek a v sobotu ráno, kdy jejich rychlost byla lepší než naše. Pak se to ztratilo v průběhu kvalifikace.“

„Vidím paralelu s rokem 2013, kdy jsme měli jízdy, jako byly tyto nebo závody, kde jsme měli dobrý výkon, ale nemohli to zkrátka udržet. Když vidím tento druh výkonu u Ferrari, mám vždy strach.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Ferrari prý chce od Williamsu odkoupit Bottase

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.