Wolff je spokojený s pokrokem Mercedesu, ale chce víc

Sportovní šéf Mercedesu Toto Wolff zatím nemá důvody reorganizovat tým formule 1, protože v prvních dvou závodech naplnil jeho očekávání.
Wolff je spokojený s pokrokem Mercedesu, ale chce víc

Wolff po své předsezónní nominaci prohlásil, že si počká, jestli tým dosáhne požadovaného pokroku, než začne uvažovat o změnách v personálním obsazení. Zatím není zklamaný, hlavně díky pódiu z Malajsie.

"V tohle jsem doufal, takhle by na tom tým měl být," uvedl pro Autosport. "Abyste byli mezi top týmy a vyhráli šampionát, musíte dát vše dohromady. Jsem rád, že jsme v druhém závodě tuto pozici konsolidovali, ale je to o další práci, vývoji a výhledu vpřed. Ten závod už je zapomenut."

Rostoucí výkonnost ale bude ve svém důsledku znamenat ještě větší tlak.

"Samozřejmě," odpověděl Wolff na otázku, zda jsou teď očekávání větší než před začátkem sezóny. "Nebyl jsem moc nespokojený, že jsme nezískali pole position, protože si představte, jaká by pak byla očekávání v závodě."

"Odjeli jsme dobrý a solidní závod (v Malajsii). Šampionát ukazuje, že nás čeká ještě hodně práce a že bychom v kancelářích měli končit později než ostatní. Očekávání jsou tu, ale nesmíme se nechat unést."

Další článek: Force India nechce, aby šestiválce měly velký vliv na konkurenceschopnost

11:27 | Lewis Hamilton věnuje 20 milionů liber na založení nové charitativní nadace na podporu nedostatečně zastoupených skupin ve Velké Británii
26. července | Pirelli potvrdilo, že po Maďarsku proběhnou na Hungaroringu další testy 18palcových pneumatik. Zúčastní se jich Ferrari, McLaren a Mercedes.
25. července | Jak okomentovali kolizi mezi Hamiltonem a Verstappenem komentátoři napříč světem: odkaz
25. července | Roman Staněk vyhrál druhý závod víkendu Euroformule Open v Imole.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 31. července 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00