Wolff dementoval zvěsti o finančních nabídkách pro Hamiltona

Podle některých zpráv si má Hamilton během tří let vydělat až 150 milionů liber.
Wolff dementoval zvěsti o finančních nabídkách pro Hamiltona

Toto Wolff se ostře ohradil proti zprávám v médiích, že Lewisi Hamiltonovi nabídne 1 milion liber týdně za to, že s Mercedesem zůstane i po nadcházející sezóně.

Zprávy v tisku tento týden přinesly informace o tom, že úřadující mistr světa, který dělá sám sobě také manažera, se mohl stát nejlépe placeným jezdcem F1 v historii, kdy by si za tři roky přišel na 150 milionů liber (téměř 5,7 miliardy Kč - pozn. redakce), tyto zprávy však Wollf vyvrátil.

„Myslím, že s těmito čísly se musíte i ptát, odkud jsme vzali ty drogy,“ řekl pro Sky Sports. „Takové nesmysly nechci ani komentovat.“

Wolff také trvá na tom, že vztahy mezi oběma stranami jsou stále dobré i přesto, že jednání trvají už od doby, co Hamilton loni na konci listopadu získal svůj druhý titul mistra světa.

Wolff: Jednání s Hamiltonem o nové smlouvě nejsou snadná

Wolff: Jednání s Hamiltonem o nové smlouvě nejsou snadná

„Jsme s ním ve velmi dobrém jednání, on chce zůstat s týmem, my také chceme, aby zůstal, a jsme v dobré náladě,“ dodal.

„Jednání o smlouvě je něco, co chce svůj čas, a jsme pozitivní, takže je to celkem normální business. Nezapomínejte, že je jen začátek sezóny a všichni očekávají, že smlouva bude brzy uzavřena. Vyvíjejí na nás tlak, na naše jednání to však nemá žádný vliv.“

Foto: Mercedes

Další článek: Malé týmy jsou bez peněz

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna