Williams v pátek ráno představí nové zbarvení. Bude bílo-modré?

Williams v pátek ráno ukáže svůj letošní vůz v novém zbarvení. Tým nedávno přišel o titulárního sponzora.
Williams v pátek ráno představí nové zbarvení. Bude bílo-modré?

Williams před pár týdny přišel o titulárního sponzora – firmu ROKiT. Důvody rozchodu obou partnerů nebyly oznámeny. Včera se objevily informace, že ROKiT přechází k Mercedesu.

Kvůli ztrátě sponzora bude Williams upravovat zbarvení letošního vozu. Nové barvy mají být představeny v pátek dopoledne. 

Spekuluje se, že by mohl být letošní williams bílo-modrý, takže podobný zbarvení, které měl naposledy v sezóně 2013. Větší prostor by měl dostat sponzor Lavazza. Italského výrobce kávy přivedl k týmu Nicholas Latifi. 

Náznaky podobného zbarvení navíc můžeme vidět i na overalech jezdců, které jsou vidět na webu formule 1.

Williams nyní hledá nové investory. Ve hře je i prodej celého týmu. Kromě toho hledá i nové sponzory. 

„Pracujeme s novou agenturou a značně přepracováváme způsob, jakým uvádíme Williams na trh a máme v to obrovskou důvěru,“ řekla Claire Williamsová.

„Williams vždy odvedl dobrou práci, aby přilákal nové partnery do našeho sportu, do našeho týmu a já věřím a mám důvěru v to, že v tom budeme pokračovat. Je to skvělá značka. Je to skvělý tým. A jsme na velmi vzrušující cestě.“

Foto: Getty Images / Paul Gilham

Další článek: Brown by si vsadil na 16 závodů. Budou mezi nimi i Mugello a Portimão

19:42 | Junior Ferrari Robert Shwartzman vyhrál závod formule 2.
13:09 | Jeden z dalších aspektů. Není to jen o trati a vozech. V současné době jsou podmínky takové, že v případě nehody nemůže vzlétnout vrtulník. A ten je s ohledem na vzdálenost Štýrského Hradce klíčový.
12:57 | Problém pro GP Maďarska: každý z rizikové země (z pohledu F1 hlavně Velká Británie) se může zdržovat jen na okruhu a v hotelu. Pokud bude "chycen" jinde, dostane 15 tisíc euro pokuty. Může to odradit zejména novináře nebo lidi z doprovodných sérií.
11:16 | Na Red Bull Ringu prší. Pokud by dnes kvalifikace nebyla možná, existují tři scénáře: 1) Kvalifikace by se jela v neděli dopoledne (pravděpodobné, má být hezky), 2) Vzaly by se výsledky třetího tréninku (pokud bude), 3) vzaly by se výsledky druhého tréninku.

GP Štýrska 2020

Pátek 10. července 2020
1. trénink Pérez (1:04.867)
2. trénink Verstappen (1:03.660)
Sobota 11. července 2020
3. trénink Zrušeno (déšť)
Kvalifikace Hamilton (1:19.273, déšť)
Neděle 12. července 2020
Závod 15.10